2733
2739
مانمیگیم توخلوت خودش اهنگ نذاره،وقتایی که زنداداشش هس مراعات کنه چون وظیفشه بنظرم،منتها این خانوم خی ...

شما مطمنی سواد داری خواهرم من گفتم اصلا ایشون تو ماشین من نبوده ک من جلوش اهنگ بذارم ولی چون میدونه من همیشه میذارم ب بجش گفته ب من بگه بخاطر خالش نذارم امیدوارم فهمیده باشی   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شاید ولی چندفعه پرسیدم کی بهت گفته گفت مامانم  اخه بچه چمیدونه وقتی یکی بمیره نباید اهنگ گوش دا ...

شاید در مورد آهنگ حرف زده باشن برادر زاده ت شنیده مثلا مامانش به باباش گفته!!!! اونم از خودش گفته چون دوست داره هر چی مامانش گفته همون شه

واگر نه زنداداشت چیکار به ماشین تو و اهنگ داره وقتی خودش نیست

هر کس هر طور دوست داره میتونه فکر کنه هر کس هر چی دلش میخواد میتونه بگه .....ما زندگیِ خودمونو میکنیم  😊
خاله ی عروستون فوت شده چرا باید پیغام بده تو آهنگ نذاری؟ خودش که نیست بچشم که کوچولوهست، ازش بپرس شا ...

اخه بچه 4 ساله واقعا متوجه این حرفا میشه ک اگه کسی مرد نباید اهنگ گذاشت ؟

2728
شما مطمنی سواد داری خواهرم من گفتم اصلا ایشون تو ماشین من نبوده ک من جلوش اهنگ بذارم ولی چون میدونه ...

عزیزم شما اگر بفهمی نمیای بگی من واسه خاله خودمم مراعات نمیکنم،اووووووکی شدی ان شاالله؟

بعدشم برو گوش بده ب جهنم 

کاش انقدسوادداشته باشی که بدونی وقتی تاپیک میزنی یعنی نظرمیخوای ازهمه،همه ام میان نظرشونومیدن این شمایی که بایدجنبه همه نظرارو داشته باشی

[QUOTE=97872447]اززندگی سیرشدی؟😂[/QUOT

ن ولي در كل شخصيتي نيستم كجم نگام كنن چ برسه حرف و حديث و بي احترامي 

بخدا قسم تو خونمون مامان و بابامم خيلي مراعاتمو ميكنن چون برا من احترام مهم تر از ناموسه🤣

طوري ك كلا خاندان دوس پسر ٧سالمو ك داريم نامزد ميكنيم از الان گذاشتم سر جاشون 

شاید ولی چندفعه پرسیدم کی بهت گفته گفت مامانم  اخه بچه چمیدونه وقتی یکی بمیره نباید اهنگ گوش دا ...

بچه 4 ساله همه چی میفهمه

حتما مجردی یا بچه این سنی نزدیکتون نیست

هر کس هر طور دوست داره میتونه فکر کنه هر کس هر چی دلش میخواد میتونه بگه .....ما زندگیِ خودمونو میکنیم  😊
2738
عزیزم شما اگر بفهمی نمیای بگی من واسه خاله خودمم مراعات نمیکنم،اووووووکی شدی ان شاالله؟ بعدشم برو گ ...

شما عصبی شدی من ک ریلکسم خخخ والا زندگی اینقد کوتاهه ک حاضر نیستم بخاطر خاله خودمم زندگی براخودم سخت کنم ب من چ که کی مرده مهم دله خودمه ک ب اهنگ احتیاج داره 

شما عصبی شدی من ک ریلکسم خخخ والا زندگی اینقد کوتاهه ک حاضر نیستم بخاطر خاله خودمم زندگی براخودم سخت ...

اصولا یه *انسان*وقتی باشخص خودخواه وبی ادب برخوردمیکنه عصبی میشه.

شماماشاالله خیلی خودخواهی که دورازجون بقیه هیچکسو آدم حساب نمیکنی،عزیزم موفق باشی،خب دیگه چرا تاپیک زدی؟برو اصلا یه جشنم بگیر مهم دله خودته دیگه😂😂

اصولا یه *انسان*وقتی باشخص خودخواه وبی ادب برخوردمیکنه عصبی میشه. شماماشاالله خیلی خودخواهی که دورا ...

جشنم میگیرم اصلا یادم نبود مرسی ک یاااوری کردی ولی شما دعوت نیستی متاسفانه  حرصم نخور شیرت خشک میشه خخخ

2706