2737
2734
عنوان

عروسی

| مشاهده متن کامل بحث + 400 بازدید | 66 پست
لباسم استینش کوتاهه ولی شاید زیرش پیرهن گیپور بپوشم عروسی جداست ولی موهامو نمیدونم چه کنم 

اتو کن موهاتو یا فر  آرایش هم کرم پودر یا پنکک بزن با خط چشم و ریمل زیاااد عاشقشم و رژ گونه رژ خیلی ساده خوشگل ولی بنظرم از زیر لباست چیزی نپوشی بهتر باشه بازم خودت میدونی !!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هیچی نمیشه با چادر مامان من چادریه شنیون هم میکنه

با جادر کش دار؟؟؟

چه شینیونی که ساده هم باشه؟؟؟

موهام تا پایین گردنمه وو مشکی

(((((📚🪞🤍روان شناس هستم🫂👩‍⚕️🦋))))) به دوستان نی نی سایت مشاوره داده میشود😉😍 بالاخره بعد از بیشتر از دو سال انتظار به ارزوم رسیدم خدایا صد هزار بار شکرت ۱۴ محرم . اول شهریور بی بی چک و ازمایشم مثبت شد خدایا به حق حسین نی نی ام سالم و سلامت بیاد بغلم و انشالله همه ی منتظرا صاحب اولاد شن دعا کنید لطفا سالم و سلامت دنیا اومدن نی نی ام 😍🥰 💚♡سخت معتقدم به جمله ی توکل بر خدایت کن کفایت میکند حتما♡💚زندگی باید کرد... و به کوتاهی آن لحظه ی شادی که گذشت غصه هم میگذرد پس به تن لحظه ی خود جامه اندوه مپوشان هرگز 😢🚫همیشه با خدا معامله کن اینجوری هم قشنگ تره و هم ارامشت بیشتره هر کاری میکنی نیتت خدایی باشه نه به خاطر آدما💋❤خدایا خودت بساز تو بسازی قشنگ تره
اخه جون چادری ام خراب میشه موهام هر کاری کنم  بعد حس میکنم شال سرم باشه بهتر نیست ؟؟؟

واقعا درکت میکنم منم همین مشکلو دارم

به زور همسرم راضی کردم از این چادرعربیا می‌پوشم وقتی میرم عروسی میندازم رو شونه ام و شال میندازم سرم و رومو میپوشونم میرم مجلس که موهام خراب نشه.... البته عروسیای نزدیک که موهام حالت میدم... مخصوصا موهام خیلی نرمه و بدحالت زود می‌چسبه به سرم

البته بعضیا دیدم مانتو بلند مشکی میپوشن یا از این مانتو عربیا..

2731
اتو کن موهاتو یا فر  آرایش هم کرم پودر یا پنکک بزن با خط چشم و ریمل زیاااد عاشقشم و رژ گونه رژ ...

ارایش رو میرم ارایشگاه میگم ساده ارایش کنه 

موهامو ولی خس خوبی ندارم بهش 

لباس فردا عکس میزارم نظر بده با زیر بهتره یا بدون زیر 

(((((📚🪞🤍روان شناس هستم🫂👩‍⚕️🦋))))) به دوستان نی نی سایت مشاوره داده میشود😉😍 بالاخره بعد از بیشتر از دو سال انتظار به ارزوم رسیدم خدایا صد هزار بار شکرت ۱۴ محرم . اول شهریور بی بی چک و ازمایشم مثبت شد خدایا به حق حسین نی نی ام سالم و سلامت بیاد بغلم و انشالله همه ی منتظرا صاحب اولاد شن دعا کنید لطفا سالم و سلامت دنیا اومدن نی نی ام 😍🥰 💚♡سخت معتقدم به جمله ی توکل بر خدایت کن کفایت میکند حتما♡💚زندگی باید کرد... و به کوتاهی آن لحظه ی شادی که گذشت غصه هم میگذرد پس به تن لحظه ی خود جامه اندوه مپوشان هرگز 😢🚫همیشه با خدا معامله کن اینجوری هم قشنگ تره و هم ارامشت بیشتره هر کاری میکنی نیتت خدایی باشه نه به خاطر آدما💋❤خدایا خودت بساز تو بسازی قشنگ تره
تالار بدون شنیون نمیرن حتی شده ساده با چادر هم می مونه مگه شنیون نکردی تا حالا؟

عزیزم بنظرم شینیون برا فامیل درجه یک زیبا باشه مثلا خواهر مادر عمه خاله عروس داماد نه برای عروس خاله و دایی و اینا زشته بنظرم بد جلوه میکنه 🙃🙃

واقعا درکت میکنم منم همین مشکلو دارم به زور همسرم راضی کردم از این چادرعربیا می‌پوشم وقتی میرم عروس ...

همون خیلی سخته با چادر 

2738
عزیزم بنظرم شینیون برا فامیل درجه یک زیبا باشه مثلا خواهر مادر عمه خاله عروس داماد نه برای عروس خاله ...

شهرهاب دیگه رو نمیدونم ولی تبریز بدون شنیون تالار نمیرن

فامیلای نزدیک خیل شنیون های خاص و گرون قیمت میکنن ولی بقیه هم در حد ساده

عزیزم بنظرم شینیون برا فامیل درجه یک زیبا باشه مثلا خواهر مادر عمه خاله عروس داماد نه برای عروس خاله ...

نمیدونم والا موهامو چه کنم 

لباسمم دوست داشتم پوشیده تر میبود ولی لباسام همه بی استینن ولی یه رویه حریر مشکی دارم به نظرت روش بپوشم بد میشه؟؟

ارایش رو میرم ارایشگاه میگم ساده ارایش کنه  موهامو ولی خس خوبی ندارم بهش  لباس فردا عکس ...

باشه منتظرم 🙃🙃❤️اگر هم خواستی موهاتو بدی شینیون کنه بگو خطی درست کنه خیلی شیکه مدلای خطی❤️

باشه منتظرم 🙃🙃❤️اگر هم خواستی موهاتو بدی شینیون کنه بگو خطی درست کنه خیلی شیکه مدلای خطی❤️

مرسی عزیزم 

الان گوگل میبینم 

این مدلای بافت چطوره به نظرت؟؟؟

زیر چادر هم خراب نمیشه فک کنم 

نمیدونم والا موهامو چه کنم  لباسمم دوست داشتم پوشیده تر میبود ولی لباسام همه بی استینن ولی یه ...

باید امتحان کنی بپوش از رولباس ببین جلو آیینه چ جوری اگ دیدی بد جلوه داد نپوش ولی اگ خیلی دوست داشتی پوشیده باشی ایراد نداره بپوش 😊

شهرهاب دیگه رو نمیدونم ولی تبریز بدون شنیون تالار نمیرن فامیلای نزدیک خیل شنیون های خاص و گرون قیمت ...

اها نه ما مشهدیم فامیلا و دوستام و اینا اینجوری نیست هرکی خواست میره هرکی هم نخواس نمیره 🙃😊 درحد اتو و فر ولی اگر بریم ارایشگاه شینیون خاص و جدید درست میکنیم❤️

2706