2733
2734
عنوان

با یه نفر دوست شدم به نظرتون چجوری تمومش کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 805 بازدید | 97 پست

بچه ها چرا ساکتین تو رو خدا بدادم برسید بخدا پول مشاوره ندارم اصلا چجوری می شه ادم عشقشو رها کنه?اونقدرام هیجان ندارم چون سنم بالا فقط یه عشق قلبی و وابستگی ولی چون خیلی تنهام نه دوست نه همدم باز می رم سمتش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

از شرایط بد مالی و اقتصادی ایران که همه خبر داریم و اینکه هر خانواده ای مشکلات زیادی داره و در شهرستان ها هم این مشکلات بیشتر هستش .. به عنوان یک خانمی که با استقلال تونستین در زندگی ای باشین که داخلش هیچ عشق و محبت و استقلال و حمایتی نبوده متاسفم ولی هیچوقت دیر نیس .. 

خدا نی دونه چقدر تلاش کردم مستقل بشم بعد از اون مدل زنا نیستم برا پول خراب شم سر زندگی دیگران شخصیتم و اعتقادات من اصلا با این کثافتکاریا جور نیست بمیرم از گشنگی و تنهایی بهتره

نه نمیگم ولش کنید ولی ازتون یه چیز دیگه میخوام .. میخوام ۱۰ روز ازش فاصله بگیرین .. به هر بهونه ای یا بگین سفر یا اینترنت نداشتن و ... و تو این ۱۰ روز به این فکر کنید که به عنوان یه شخصی که ۴۰ سالشه و هنوز اول راهه چون به نظرم ۴۰ سالگی اصلا سن زیادی نیست و سن یه عدده .. به عنوان یه خانم چه انتظاراتی از زندگی دارین

2706