2737
2739
من چهل روز عسل و سیاهدونه خوردم روزی دو بار هیچ فرقی نکرد

عه واقعا، نا امیدم کردی خواهر انتظار معجزه ازش داشتم 😂

واسه بچه دار شدنم صلوات میفرسی؟ 🙏...... ولا تنقطوا مِن رَحمةِالّله.......خدای مهربونم شکرت 😍...... خداجونم مراقب همه نی نی های تو راهی باش سلامت بزسن به آغوش مادراشون مراقب  زهرای(رستا) منم باش 🙏امین🙏....خانما تاپیک معجزه بارداریمو گذاشتم،،، شاید بدردتون خورد،،،، ((خدای مهربونم شکرت بابت فرشته کوچولوی نازنینم،، دخترم 11 مرداد 99 بدنیا اومد)) 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عه واقعا، نا امیدم کردی خواهر انتظار معجزه ازش داشتم 😂

تازه فقط عسل و سیاهدونه نبود

چهل روز علاوه بر اون، روزی دو بار با روغن سیاهدونه روی رحم و اون قسمتا رو ماساژ میدادم

یه قرص گیاهی هم بود میخوردم 

دریغ از یه ذره تغییر😥

تنبلی من شدیده

با امپولم حل نشده 😆

... 🌱
2728
تازه فقط عسل و سیاهدونه نبود چهل روز علاوه بر اون، روزی دو بار با روغن سیاهدونه روی رحم و اون قسمتا ...

ای بابا چرا اخه بچه هم داری؟ 

واسه بچه دار شدنم صلوات میفرسی؟ 🙏...... ولا تنقطوا مِن رَحمةِالّله.......خدای مهربونم شکرت 😍...... خداجونم مراقب همه نی نی های تو راهی باش سلامت بزسن به آغوش مادراشون مراقب  زهرای(رستا) منم باش 🙏امین🙏....خانما تاپیک معجزه بارداریمو گذاشتم،،، شاید بدردتون خورد،،،، ((خدای مهربونم شکرت بابت فرشته کوچولوی نازنینم،، دخترم 11 مرداد 99 بدنیا اومد)) 
نه ندارم 

من واسه همین مشکل بچه دار نمیشدما،، دنبالشو بگیر حتما درمان کن 

من واسه همین مشکل بچه دار نمیشدما،، دنبالشو بگیر حتما درمان کن 

شما بچه داری؟ 

من که سه ساله تحت درمانم ، اصلا دیگه تحمل دارو ندارم

دفه اخر 18 تا امپول زدم تا دو ماه بعدش افسردگی شدید داشتم راه میرفتم گریه میکردم

اصلا تحملشو ندارم

... 🌱
2738
نه ندارم  

برای برولاکتینت برو دکتر یک قرص میده بخور میاد بایین چون بالا باشه حامله نمیشی ولی وقتی بیاد بایین احتمال بارداری خیلی میره بالا

میشه لطف کنین وبرای اینکه بیماریم برنگرده ی صلوات بفرستین ؟ممنون

سلام اگه اضافه وزن داری کم کن، کمک می کنه به بهبودی، 

بهترین کارم برای کاهش وزن، رژیم درست و اصولیه زیر نظر دکتر تغذیه، یه رژیم سالم باید همه ی مواد غذایی و گروه های غذایی رو توش داشته باشه تا بدنت دچار کمبود و عوارض نشه، من چند وقت پیش رژیم داشتم،. خدا رو شکر،  راضی بودم، لینک کانال دکتر تغذیه مو که ازش رژیم گرفتم برات می فرستم، امیدوارم به کارت بیاد، 🌹

اینم لینکش 👇

Drzahrab@

آدرس کانال :

http://t.me/dietclinicz/

تازه پرولاکتینمم بردن بالا😒 از نوک سینه م یه مایع زرد ترشح میشه هنوز خوب نشده😠

من با پیاده روی نتیجه گرفتم تنبلی تخمدان داشتم وپرولاکتینم هم بالا بودکه با دارو پایین اومد

تا خدا هست به عالم چه نیازست