2733
2734
عنوان

پسردارا بیان شما هم این حسو دارید

331 بازدید | 26 پست

من تو زندگیم خیلیا عذابم دادن بم ستم کردن مخصوصا قوم شوهر مادر و‌ خواهرش 😒همش میگم پسرم بزرگ بشه اینا رو بفهمه چه حسی پیدا میکنه بهشون ؟؟؟؟دلم میخواد بچم بفهمه چقد ب مامانش ستم کردن البته وقتی بزرگ شد ن وقتی کوچیکه همیشه از دسشون خون گریه کردم 

بین شما هم کسی هست ایجوری باشه 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

یعنی چی متوجه نشدم

وقتی میام نی نی سایت پشمااام،کرک و پرم،برگام از تعجب میریزه🍃🍂🍂🍂🍃🍁🍂🍃🍂🤯😳یه چیزایی میشنوم و میبینم ک بعضی وقتا فک میکنم  که من از سیاره دیگه اومدم یا اینا از یه سیاره دیگه ای هستن😳🤯😲🤯😳🙄🤯🤯🤯
2731

ن من سعی میکنم هیچ وقت بهش چیزی نگم تا دلش سیاه نشه هیچ وقت.تو هم بهش هیچ وقت نگو و ذهنشو سیاه نکن

خدا یا امیدم فقط به تو هست  کمکم کن دستمو ول نکن کمکمون کن تو زندگیمون سربلند باشیم الهی آمین. دوستان میشه به نیتم صلوات بفرستین.دوست خوبم صلوات فرستادی لایکم کن منم به نیتت صلوات بفرستم .اگر لایک هم نکردم مطمعن باش صلوات میفرستم 
2738

نه

اصلا

احساس بچه ها رو قاطی ناراحتی تون نکنین

فکر کردن به اینکه روزی این بچه حامی من میشه غلط اندر غلطه

«نماز»  مثل نهری جاریست که هرگاه جاری میشود، گناهان را میشوید و از بین میبرد.  پیامبر رحمت(ص)

من هیچوقت دوس ندارم بچم از کسی کینه ب دل بگیره.....مادرا دلشون صندوقچه اسرار هس.....بیخودی ک اسمشون مادر نشده

من یه خواهرشوهرم و عاشق عروسمونم.....دوسش دارم چون برادرمو دوس دارم....نمیدونم چه حسیه ولی همیشه دوس دارم توو هرجمعی بهترین باشه...تووهمه ی خریدا بهترین رو براش انتخاب میکنم حتی اگه خودم عاشق اون وسیله شده باشم....چون دوس دارم توو اوج باشه و هیچ کمبودی رو احساس نکنه....دوس دارم بم‌ب چشم خواهرش نگاه کنه نه خواهرشوهرخبیث😂😂

مامان من که هرچی بدی از عمه هام میگه ما بازم عمه هامو دوست داریم😂😂😂

بغیر تاپیک ماه پیشونی، کسی منو ریپلایی نکنه لطفا، دلم میخاد نظرمو تو تاپیکا بدم، دلم نمیخاد نظراتتونو بکنید تو حلق من

من اصلاااااااا دوست ندارم اگه اختلافی با کسی دارم پسرمو قاطی کنم.اصلا دوست ندارم متوجه بشه و اگه خدا بخواد هیچوقت جلوش حرفی از بدی کسی نمیزنم.همینطور که مادرم خودمونو تربیت کرد.اگه ینفر باهاش به شدت بد رفتاری میکرد اصلا جلوی ما نشون نمیداد و ما با طرف در نهایت احترام برخورد کردیم

2706