2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عارع سواله... چطوری از رو شماره پیدا میکنه حتی اگ خاموش باشه؟

خب بلخره اطلاعات تو اپراتوری که سیم کارت ازش خریدی سیوه . خواستم ببینم عوامم میتونن به اطلاعات شخص دارای سیم کارت از طریق اپراتور ها پی ببرن یا نه؟؟؟ 

2738
میشه بیشترتوضیح بدین لطفا

من سالهاست دوتاشماره دارم که هم روشنن وهم وات ساپ وت ل گرام دارن نمیدونم چطوری هویتشون روبدست بیارم

خیلی پیامکهای بدی بهم زدن

دیدمت درحریری زمهتاب سردوخاموش خفته بودی       (عزیزم )
من سالهاست دوتاشماره دارم که هم روشنن وهم وات ساپ وت ل گرام دارن نمیدونم چطوری هویتشون روبدست بیارم ...

یه نفر هم منو تهدید میکنه میخام ببینم از طریق شمارم میتونه پیدام کنه؟

یه نفر هم منو تهدید میکنه میخام ببینم از طریق شمارم میتونه پیدام کنه؟

من حتی دادگستری رفتم یه شکایت هم نوشتم یه هزینه ای هم خواستن 6سال پیش10هزاربوداماگفتن فقط بهش هشدارمیدیم امابه خودت نمیگیم کی بوده

من هم مهم بودطرف روبشناسم خیلی من وشوهرم ودخترم روتحقیروتهدیدمیکردآشناهم بودازخیرشکایت گذشتم وهنوزسالهاست که میخوام بدونم کی بودچون یه جورایی تهدیداش کارسازشدتوزندگیم وزندگیم کن فیکون شدحتی یه کارمندعالی رتبه مخابرات هم بودکه به خانمش گفتم امامتاسفانه بااینکه فهمیدبهم نگفت کی بوده

دیدمت درحریری زمهتاب سردوخاموش خفته بودی       (عزیزم )
2706