2733
2739

ازین دوستا دارین ک زیاد پز تیپ و قیافه نامزدشونو میدن حس میکنن طرفشون سلبریتیه هر چیم بگی فک میکنن میخوای بدزدیش یا منظوری داری😐

باید میگفتی کیا ندارن😐😐😐😂😂😂معمولا همه دارن یکی تو زندگیشون😑😑😑بعضیام چنتا دارن😂😂😂

از یه متخصص ارتوپد سوال شد چطوری خدا رو شناختی؟گفت: کنار دریا، مرغابی را دیدم که پایش شکسته بود.اومد پایش را داخل گل های رس مالید بعد به پشت خوابید،پایش را سمت نور خورشید گرفت تا خشک شد.اینطوری پای خود را گچ گرفت!فهمیدم خدایی هست که به او آموزش داده...به خودت نگاه کنی خداشناس میشوی...مغرور نشوید!وقتی پرنده ای زنده است مورچه را میخورد،وقتی میمیرد مورچه او را میخورد.شرایط به مرور زمان تغییر میکند،هیچوقت کسی را تحقیر نکنید.شاید امروز قدرتمند باشید اما زمان از شما قدرتمندتر است.یک درخت، هزاران چوب کبریت را میسازد اما وقتی زمانش برسد یک چوب کبریت میتواند هزاران درخت را بسوزاند!پس خوب باشیم و خوبی کنیم...🙏🏻🌸باردار نیستم دوستان😎💜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من ي دوستي دارم انقدر از شوهرش تعريف ميكنه ادم ميخواد بالا بياره...

اینقد جلو ما میگه  وای قربونش برم 

لوس بازی درمیاره 

زنگ میزنه نامزدش الکی ادای نگرانی درمیاره میگه چرا دیر جواب دادی  فک کردم اتفاقی افتاده برات 

اینقد جلو ما میگه  وای قربونش برم  لوس بازی درمیاره  زنگ میزنه نامزدش الکی ادای نگر ...

اي دقيقا دوست منم همينطوره ي تعريفايي ميكنه كه به من واقعا ربط نداره..اصلا چرا ادم رابطه بين خودشو نامزد يا شوهرشو به كسي نشون بده 

پسرم دنيامه.🧿خدايا شكرت❤️
2738

من دوربرم کلا یه نفررو دیدم, یکی از دوستام, خیلی با هم صمیمی بودیم اصلا هم اهل پز و این چیزا نبود 

یه ساله رفته سر خونه زندگیش, وای دهن هممونو سرویس کرده 

با اینکه هنوز ک هنوزه خودش و شوهرشم وسیله های اولیه ی زندگی مثل تلویزیون و یخچال رو ندارن ک بخرن 

راه میره میگه علی اینو برام خرید, علی اونو برام خرید, ساعت رولکس خرید, سرویس طلا خرید

البته من دوستمو دوست دارم, خدا کنه ک راست بگه