2737
2739
عنوان

اوف از خودم خسته شدم

237 بازدید | 10 پست

چقد دوس‌دارم همیشه توی بحث و اینا دهنمو باز کنم و خودمو تخلیه کنم.

ولی هبچی نمیگم. همش میریزم توی خودم . همش سکوت سکوت سکوت. 

خسته شدم از این خصلتم. ار خودم. از سکوتم. از ریختن تو خودم 

من وقتی میدونم قراره چه اتفاقی بیفته دیگه میدونم حتی هزارحرفم بزنم توی نتیجه هیچ تاثیری نداره. پس هرچی طرف بگه فقط سکوت میکنم. با خودم میگم چه فایده داره گفتن من وقتی فقط کوچیک میشم !؟!  ولی از درون نابود میشم 😔😔

من اونقدر بی حوصلم که شما حرف‌ بعدیتم درسته ✋میخوای فحاشی کنی، گستاخی کنی، ریپلی نکن! دیگه قدیم و جدیدم نداریم 🙄

شبیه این تو‌سری خوریا شدم 😕

البته در ظاهر یه دختر غد به نظر میام😟

ولی حقیقت امر اینه که شما جمله ی بعدیتم درسته 😟😖😟

من اونقدر بی حوصلم که شما حرف‌ بعدیتم درسته ✋میخوای فحاشی کنی، گستاخی کنی، ریپلی نکن! دیگه قدیم و جدیدم نداریم 🙄

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منم همین فکرو میکردم

یکبار چنان تخلیه شدم و هر چی تو دلم بود گفتم

طرفم قشنگ نشست سرجاش 

هر دفعه که سکوت میکنم بیشتر عذاب میکشم

خدا این زبونو داده برای حرف زدن

یکبار امتحان کن

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.
ببین خودتو تخلیه کن  وگرنه از یه جای میزنه بیرون

اصلا زبونم قفل میکنه و بشدت بی حوصله میشم 😔😔

2738
منم همین فکرو میکردم یکبار چنان تخلیه شدم و هر چی تو دلم بود گفتم طرفم قشنگ نشست سرجاش  هر د ...

بارها سعی کردم نتونستم 😔😔😔

منم خوبم عزیزم خوشحال شدم دیدمت    

فدات شم عزیز دلم خداروشکر 😘 خیلی خوشحال شدم دیدمت 😘😘