2737
2739
عنوان

خانم ها با این جور شلوار ها چه طور مانتو خوب میشه +عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1046 بازدید | 51 پست
من این چندروزه هرکیو دیدم جلوباز پوشیده دراین حدمیدونم

چه طوری بودن مانتوشون

زندگی رو دوست دادم چون دخترم هست .         از دست خیلی ها ناراحتم .              خواستی برام دعا کن ممنون 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اهان مدل شلواره 

نه عزیزم عکس به انگلیسی یعنی پیکچر....منظورش این بود عکس بزاری

خدایا تا تو کنارمی نمیترسه دلم...بمون پیشم مثل هر ثانیه از زندگیم ک بودنت رو واضحتر از هر بودنی حس کردم...مرسی ک بهم فرصت زندگی کردن،عاشق شدن،بچگی کردن و بزرگ شدن دادی...خدایا بابت همه نعمتهایی ک دادی و ندادی شکرت😍
پیکچر یعنی عکس بده 😆😆😆

🤣🤣🤣واقعا ببخشید اشتباه خودم عکس و دادم دیگ 

زندگی رو دوست دادم چون دخترم هست .         از دست خیلی ها ناراحتم .              خواستی برام دعا کن ممنون 
2738
اینا چیه میپوشین  ما که اغامون نمیزاره  فقط دم پا گشاد

واقعا 😲😲

من تا به شوهرم گفتم میخوام بخرم بردتم تو ی مغازه و فوری برام خرید انگار ک منتظر بود 

خوبه ک من دوسال پیش خریدم ازاینا

واقعا 

پس تو از این بهتر هاشو میپوشی حالا بگو مدل الانت چیه برم بخرم 😂😂😂🤣🤣

خخخخخخ شوخی کردم شوهر ندارم اصلا 😂😂😂😂😂

🤣🤣🤣

2706