2737
2739
عنوان

فردا گربه میاریم.

125 بازدید | 12 پست

سلام خانوما فردا قراره گربه بیاریم خونمون.برای خرید وسایل کجا برم؟دامپزشک خوب و منصف هم اگه میشناسید لطفاً معرفی کنید.ممنون

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲

من می ترسم ازشون یه بار عمم داشت پرید رو دخترعمم دستش رو پنگول کشید هنوز ردش هس😐😐

خیلی دوس دارم پیش خانوادم کانادا باشم ... ولی حیف که اونام اینجان🔫😐پروفم خودمم💙💙
من می ترسم ازشون یه بار عمم داشت پرید رو دخترعمم دستش رو پنگول کشید هنوز ردش هس😐😐

وای ما عاشق گربه ایم باپسرم و همسرم تو خیابون همش میریمپیش گربه ها.خیلی نمکی هستن

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

وای ما عاشق گربه ایم با پسرم و همسرم تو خیابون همش میریم پیش گربه ها.خیلی نمکی هستن

می دونستی باعث نازایی میشه

خیلی دوس دارم پیش خانوادم کانادا باشم ... ولی حیف که اونام اینجان🔫😐پروفم خودمم💙💙
2728
می دونستی باعث نازایی میشه

از نظر علمی ثابت نشده دختر عمم جراح زنان هست و تو آمریکا تحصیل کرده خودش تو خونش چندتا گربه دارع

از نظر علمی ثابت نشده دختر عمم جراح زنان هست و تو آمریکا تحصیل کرده خودش تو خونش چندتا گربه دارع

من پسر عمم فوق دکترای دامپزشکی داره اون گفت تازه فقط گربه نیس کلا چیزای غیربهداشتی من سبزی کثیف رو هم شنیدم

2738
من پسر عمم فوق دکترای دامپزشکی داره اون گفت تازه فقط گربه نیس کلا چیزای غیربهداشتی من سبزی کثیف رو ه ...

اره اونجوری که بخوای حساب کنی هرچی که دور و برمونه یه مشکلی داره از غذا بگیر تا آب و حیوون و همه چی

اره اونجوری که بخوای حساب کنی هرچی که دور و برمونه یه مشکلی داره از غذا بگیر تا آب و حیوون و همه چی

😐