2737
2739
عنوان

شما باشین ناراحت میشین؟

149 بازدید | 11 پست

اگه شوهرتون شب بیرون باشه تو‌مسیرش یه نفرو سوار کنه

یا روزای بارونی مادر دختری رو سوار کنه ناراحت میشین؟

خودش اومده اینارو بهم گفته که اینکارو میکنم که اگه یه وقتی شما هم بیرون موندین کسی سوارتون کنه

اما میترسم یه بار دختر تنها سوار کنه از رو دلسوزی بعد دختره عوضی باشه😭

شما باشین چیکار میکنین؟

من حرفی بهش نزدم که از این ناراحتم

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

من باشم از شوهرم میخام کمتر ب غریبه ها اعتماد کنه

حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))
2728
2738

عزیز من تو زندگی زناشویی از هرچیزی ناراحتی ب زبان خوش باید بیان کنی. خب بهش بگو مشکل داری. این خودداری رو نمیفهمم

روزی که میخواستم عضو سایت بشم از شوهرم پرسیدم اسم مستعارم چی باشه؟ از اونجایی که تازه سریال مسافر رو دیده بودیم و اسم پانته آ بهرام در این سریال منیژه گریه رو بود، گفت بذار منیژه گریه رو. همین😁

اتفاقا بابای من چند روز پیش بهم گفت تابحال هیچ کیو سوار نکردم میترسم خفتم کنن 

تو هم بگو دلت نسوزه واسه کسی خدانکرده خفتت میکنن

شاید از آشناها کسی دیدتش...   

آرزو میکنم که به آرزوت برسی 🥰

من یبار خوابشو دیدم انقدر تو خواب  حرص خوردم  و گریه کردم داشتم شوهرمو تیکه پاره میکردم .کلا کار سبکیه من نمیپسندم حتی در مورد خودم یبار زمستون دخترمو کذاشتم کلاس زبان برگشتنی تو خیلبان فرعی یه ماشینه کفت سوار شید میرسونمون خیابان اصلی منم سنگین و محترمانه ردش کردم .چه معنی داره.هر کی احتیاج داشته باشه خودش بلد ماشین بگیره