2733
2739
عنوان

آیا من اشتباه کردم؟

115 بازدید | 14 پست

خانما ۱۷ ساله ازدواج کردم. ویژگیهامو می گم که فکر نکنید نقطه ضعفی دارم

از نظر ظاهری همه میگن زیبا هستم

خانواده  پدریم خوشنام و نسبتا مرفه  بودند

فوق لیسانسم و کارمند

از نظر اخلاقی هم کلا ذاتا مهربان و کم توقع  هستم.

چون خانواده پرجمعیتی داشتم دلم می خواست  با  خانواده ای کم جمعیت و از نظر فرهنگی بالا ازدواج کنم

پدر و مادر همسرم استاد دانشگاه معروفی بودن  و وقتی اومدن خاستگاری من من ذوق مرگ شدم........

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

همسرم لیسانس ی رشته معمولی و ی شرکت خدماتی داشت.والدین همسرم همون اول یه منزل بزرگ اما در ی جای دور افتاده و رو به رشد شهر  برامون خریدند.و همین به نظرم باعث شد که تلاشی برای توسعه کارش نکنه چون منزل بعدها افزایش قیمت زیادی کرد.خرج خونه بیشتر با والدین همسرم و حقوق خودم بوده و الان هم از ارثیه ای که بهم رسیده مشکل مالی خاصی نداریم .مشکل اینجاست

چندین ساله که کارو بوسیده گذاشته کنار به جاش همش تو خونست آشپزی می کنه، خونه تمیز می کنه، بچه  ها  رسیدگی می کنه.

همه می گن چرا بهش فشار نیاوردی واسه کار کردن، منم که دهن بین ازش ی مقدار سرد شدم دلم میخاست که ی مردی بود که پشتم بهش گرم می بود. حالا به نطرتون من اشتباه کردم

همسرم لیسانس ی رشته معمولی و ی شرکت خدماتی داشت.والدین همسرم همون اول یه منزل بزرگ اما در ی جای دور ...

اگه مشکل مالی نداری چه اشکالی داره. کار خونه خودش خیلیه

بی تو مهتاب شبی باز از آن کوچه گذشتم... 
2738
به نظرم اگه احساس خوشبختی میکنی دیگه سخت نگیر  اگه میتونست مغازه  هم بزنه خوب بود

باغی بهم ارث رسیده که اون روش نظارت داره و کاراشو می کنه،اما خجالت می کشم پیش اطرافیان 

دوست داشتم رو پا خودش بود 

یعنی اینکه جامون با هم عوض شده بد نیست؟

نه چه اشکالی داره اینکه مرد بیرون کار کنه زن توی خونه. به نظرم قانونیه که ما گذاشتیم

حالا میرفت بیرون کار می‌کرد بچه ها رو باید ببری مهد و کلی دردسر دیگه

تازه خیلی از مردا نه تنها در آمد ندارن بلکه همش دارن ضرر میدن توی کارشون

اگه واقعا کارای خونه رو انجام میده خرید میکنه به نظرم سخت نگیر

واقعا وضع کار توی جامعه خیلی بد شده یا باید خودت شغل راه بندازی یا بری شرکت‌های خصوصی با هزار دردسر

تازه کار خونه خودش خیلی کاره

باغی بهم ارث رسیده که اون روش نظارت داره و کاراشو می کنه،اما خجالت می کشم پیش اطرافیان  دوست د ...

به نظرم الکی داری سخت میگیری

خدا رو شکر سالم و سلامت همه دور هم دارین زندگی میکنین دیگه

اطرافیان برات مهم نباشن 

خدا رو شکر کن بدبین نیست میذاره بری سرکار وگرنه الان یه زن خانه دار افسرده بودی 

تازه خیالتم از خونه و زندگیت راحته

نه چه اشکالی داره اینکه مرد بیرون کار کنه زن توی خونه. به نظرم قانونیه که ما گذاشتیم حالا میرفت بیر ...

ممنون عزیزم.مشکل اینجاست که جاه طلب بودمم کلی پز والدین همسرمو می دادم حالا که خودش چیزی برای ارایه نداره ی مقدار از چشمم افتاده بود.وگرنه خیلی از ویژگیهاشو واقعا حتی برادرام ندارند. به هر حال متشکرم از پاسخگوییت❤

ممنون عزیزم.مشکل اینجاست که جاه طلب بودمم کلی پز والدین همسرمو می دادم حالا که خودش چیزی برای ارایه ...

خواهش میکنم دوستم 

... 

کلاس خصوصی هم میتونه بذاره با توجه به مدرکش میگم 

حالا فقط یه پیشنهاد بود

چون ناراحتی میگم

2706