2737
2734

بچه هاگوشی شوهرم خراب شده بودگوشی منوگرفت سیم کارتاشوگذاشت توگوشیم حالاگوشیموپس داده سیم کارت خودموگذاشتم امامخاطبینش توی ایمو هسش عکس یه دختربایه اسم نصفه تومخاطبینشه بنظرتون ازخودش بپرسم دختره کیه وناراحت نمیشه که من بهش شک دارم؟؟؟همه میگن تومحردی همش کارمیورده چون دوتاشغل داره ونمیدونم وقت اینکارارونداشته وحتی خونوادشم کم میدیدتش بخاطرکارش توتاپسک قبیلم گفتین بروازخودش بپرس پرسیدم ببینین جوابش بعدم سره یه جریانی دعواگردیم رمزگوشیش عوض کرده ....

درتاریخ۹۹/۹/۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

سلام عزیزم...شاید یکی از همکارانشه یا مشتری ها یا....

چقدر زود شکاک میشید!!!!

مطمئن باشید اگر چیزی بود هیچوقت سیم کارتشو تو گوشی شما نمیذاشت...رمزگوشی رو هم عوض کرده چون مردا از چِک شدن از جانب همسرشون بدشون میاد.

بد دل نباشید...

❤من عاشق امام حسن(ع)جانم❤

ایمو کلا همینجوریه منم نصب کردم کلی اسم وعکس دخترای...اومدبرام کلا پاکش کردم

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"
2706