2752
2734

ما خونمون ۹۰ متره خوبه برامون به اندازه هست اما حیف ک شوهرم تو روستا ساخته و از همه بدتر طبقه بالام مادر شوهرو برادر شوهرم هستن.یه وام ۱۲۰ تومنی گذاشتیم پاییز در میاد اما دیع پولی نداریم روش بزاریم خیلیم گرون شدن خونهاااا نمیدونم چیکار کنم همش حرص میخورم با این پول ۴۰ متریم فک نکنم بتونم پیدا کنم .وسیه هامم زیادن کجا جا بدم اخه.از یه طرفم اینجا بهم سخت میگذره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خونه من 200متره از اول ازدواجم.ولی کاش 40متربود عوضش انثدررررررررررر دخالت مادرشوهر نداشتم توخصوصی ترین مسایلم.حالا خدارو صدهزاربارشکر مسکن مستقل داریم ازش دوریما

ماکل سرویس چوبمونوفروختیم مال بچه روگذاشتیم ولی اشتباه کردم الان یه حموم نمیتونیم بریم

وای منم قصدم همینه پس به نظرت از خودمون سلب آسایش میشه؟😁

اگه بخوای دهن مردم رو بدوزی نخ کم میاری عزیزم  
خوب کدوم شهرین شما؟؟؟ اینطوری باشه که آدم میری همون تهران خونه میگیری...مراکز استانا شاید این قیمت ب ...

عزیزم من کرمانم خونم صد متره همین پونصد و خوردی محله آنچنانی هم نیست

اگه بخوای دهن مردم رو بدوزی نخ کم میاری عزیزم  
خوب کدوم شهرین شما؟؟؟ اینطوری باشه که آدم میری همون تهران خونه میگیری...مراکز استانا شاید این قیمت ب ...

نمیتونم یگم کدوم شهرم اما تا تهران ۲ ساعت راهه...خب چرا بریم تهران وقتی کل زندگیمون اینجاس؟مگه هر کی شهرستان زندگی میکنه بخاطر اینه که پولش نمیرسه بره تهران؟هر کی تو شهر و زادگاه خودش پیش فامیلاش راحته