2737
2734
عنوان

همه لباسهام تنگ شدن ؟!😢😢😢

525 بازدید | 21 پست

از وقتی زایمان کردم ۵ کیلو اضافه کردم  و همه لباسهام بهم تنگ شده ...لباسهایی  که یکی دوبار بیشتر نپوشیدمشون ...چیکار کنم ؟؟؟

گاه دلسوز است و گاهی سخت میسوزاندم           عشق گاهی مادرست و گاه هم نامادری                                    💕💕💕 

معمولا بعد چهار پنج ماه لاغر میشی

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عه وا من قبل از باداری ۴۳بودم بعد از زایمان به نظرتون چقدر میشم؟

نیکان جونم تو به زندگیم معنای جدیدی بخشیدی یک ساله شدنت مبارک عزیز دلم  ،،،...مادر بودن با همه سختیاش یعنی بهترین حس دنیا  کاش هممون مثل خورشت کرفس بودیم دیگه یا طرف دوستمون داشت یا ازمون متنفر بود نه مثل چای که همش میگن یکی بریز ببینیم چی میشه  
2738
چقدر وقت میگذره.؟ من الان ۱۱ ماه گذشته، لباسام تنگ بود، رژیم گرفتم، توو خونه هم ورزش شکم کردم، در عر ...

۶ ماه.... قبل بارداری ۶۹ الان ۷۴ تو بارداری ۹۰ !

گاه دلسوز است و گاهی سخت میسوزاندم           عشق گاهی مادرست و گاه هم نامادری                                    💕💕💕 
عه وا من قبل از باداری ۴۳بودم بعد از زایمان به نظرتون چقدر میشم؟

اوخی چقده لاغر....

اوخی چقده لاغر....

اره البته قدم هم زیاد بلند نیست ۱۵۸

خانوادگی کمبود وزن داریم

نیکان جونم تو به زندگیم معنای جدیدی بخشیدی یک ساله شدنت مبارک عزیز دلم  ،،،...مادر بودن با همه سختیاش یعنی بهترین حس دنیا  کاش هممون مثل خورشت کرفس بودیم دیگه یا طرف دوستمون داشت یا ازمون متنفر بود نه مثل چای که همش میگن یکی بریز ببینیم چی میشه  

من مشکل پایین تنه دارم متنفرم مجردی 44بودم الان هفتاد هنوز بلوز تیشترت تاپ مجردی میتونم بپوشم متنفرم از پایین تنه ام حتی امروز شوهرم بهم گفت رونات بزرگ شدن

عزیزان لطفا لطفا لطفا خواهش میکنم منو لایک نکنید نکنید نکنید ممنونم ازتون
با ۵ کیلو که لباس تنگ نمیشه🤔

دکمه های لباسام باز میمونه بخدا !

2706