2733
2734

میری سایت ncr.irنوبت میزنی.روزی که نوبت زدی باید بری عکس بگیرن ازت و اثر انگشت و اصل شناسنامه همراهت باشه چون اسکن باید بشه بعدش چند ماه بعد  پیام میاد رو گوشیت که کارتت اومده باید بری خودت مجدد اثر انگشت بزنی و تحویل بگیری

ثبت نام کن در سابتش(بزن گوکل میگه

یه ۲۶ نومن موقع ثبت نام میدی

نوبتت ک شد میری یه ۹ تومن میدی بعد عکس و اثر انگشت

بعدش ی کاغذ میدن ک حکم کارت ملی ت رو داره تا یکسال دیگه ک کارت ملی ت اماده بشه

اگه ثبت نامو خودت انجام ندی پنج تومن اضافه میشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ثبت نام کن در سابتش(بزن گوکل میگه یه ۲۶ نومن موقع ثبت نام میدی نوبتت ک شد میری یه ۹ تومن میدی بعد ...

یعنی اگه خودم ثبت نام کنم چه زمانی و چطور باید اون 26 تومن رو بدم؟ بعد از نوبتم شدن باید برم واسه عکس و ...؟

آخه دوست قبلی گفته روز نوبت زدن باید برم عکس بگیرن و ...

میری سایت ncr.irنوبت میزنی.روزی که نوبت زدی باید بری عکس بگیرن ازت و اثر انگشت و اصل شناسنامه همراهت ...

یعنی همون روزی که خودم ثبت نام کردم و نوبت زد واسم باید برم واسه عکس یا روزی که نوبتم شد برم واسه عکس؟

یعنی همون روزی که خودم ثبت نام کردم و نوبت زد واسم باید برم واسه عکس یا روزی که نوبتم شد برم واسه عک ...

بستگی داره به اونجایی که نوبت میزنن اگه خلوت باشه همون موقع میگه بیا بشین عکستا بگیر اگه شلوغ باشه تاریخ میده بهت میگه فلان وقت بیا برا عکس
ر

2740
بستگی داره به اونجایی که نوبت میزنن اگه خلوت باشه همون موقع میگه بیا بشین عکستا بگیر اگه شلوغ باشه ت ...

از خونه هم میشه ثبت نام کرد؟ ارور نمیده؟ 

هزینه ثبت نام اگه خودشون انجام بدن چقدره؟

از خونه هم میشه ثبت نام کرد؟ ارور نمیده؟  هزینه ثبت نام اگه خودشون انجام بدن چقدره؟

با همین گوشی برو سایت ncr.irثبت نام کرد.۵تومن اضافه میگیرن اگه خودشون انجام بدن نه ارور نمیده

با همین گوشی برو سایت ncr.irثبت نام کرد.۵تومن اضافه میگیرن اگه خودشون انجام بدن نه ارور نمیده

ببخشید دوباره میپرسم....

بعد از ثبت نام از خونمون یعنی همین فردا باید برم اداره پست شهرمون برای بقیه کاراش و عکس و ...؟( باید چطور بهشون بگم که خودم ثبت نام کرد؟ )

یا باید منتظر خبر و نوبتم از طرف اونا باشم؟