2737
2734
عنوان

چرا مادرشوهرا اینجورین؟

151 بازدید | 15 پست

هرچی برای ما حرام بود برای خواهرشوهر و شوهرش صوابه

ما عقد بودیم وقت داشتیم بچه نداشتیم ذوق داشتیم میخواستیم دوتایی بریم مسافرت اومد گفت نهههههههه ما رسم نداریم و فامیلامون به گوششون میرسه و ...به من میگفت به کسی نگو که هفته ای یه شب پیش شوهرت میخوابی(ما هفته ای یه شب باهم بودیم)

حالا دخترش که شوهر کرده با شوهرش میرن دوتایی مسافرت هرشب هرشب پیش هم میخوابن

یعنی نمیبخشمش حسود بدبختو

نه تو می مانی،نه اندوه و نه هیچ یک از مردم این آبادیبه حباب نگران لب یک رود قسمو به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت غصه هم خواهد رفتآنچنانی که فقط خاطره ای خواهد ماندلحظه ها عریانندبه تن لحظه خود جامه اندوه مپوشان هرگز

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ذوق داره یکی پیدا شده دخترشو گرفته از ذوق یادش رفته چه رسمی داشتن😐

میشه لطفا برای اینکه شر دشمنام به خودشون برگرده و دهنشون بسته بشه یه حمد بخونین. اگه خوندین بگین منم براتون بخونم 🌹 اگه دعاهاتون زود مستجاب میشه لطفا بهم درخواست دوستی بدین کارتون دارم 🥲

خب اشتباه کردی میخواستی با شوهرت بری مسافرت و مادرشوهرتو دایورت میکردی رو شخمت

تو عاشق نبودی که دردودل عاشقا رو بفهمی💕           تو بارون نموندی که دلگیریه این هوارو بفهمی💓              تو گریه نکردی برای کسی تا بدونی چی میگم💞                 دلت تنگ نبوده ، میخندی تا از حس دلتنگی میگم💔            تو تنها نموندی تا حال دل بیقرارو بفهمی💓                      عزیزت نرفته که تشویش سوت قطارو بفهمی💗                  تو از دست ندادی بفهمی چیه ترسه از دست دادن💖            جای من نبودی بدونی چیه فرقِ بین تو و من🖤                                                                                                    اونجا که یه دختر میگه "تو قول داده بودی"                  قابلیت اینو داره که عرش خدارو بلرزونه🖤                                                                                                                                                       
2738
وا 😆دب شوخی و خنده بگو بهشون تو دلت نمونه خب 😁

بگم هزار تا داستان درست میکنه شیش تا میزاره روش به شوهرش میگه دست آخرم فکر میکنه من به دخترش حسودیم میشه

میشناسمش

نه تو می مانی،نه اندوه و نه هیچ یک از مردم این آبادیبه حباب نگران لب یک رود قسمو به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت غصه هم خواهد رفتآنچنانی که فقط خاطره ای خواهد ماندلحظه ها عریانندبه تن لحظه خود جامه اندوه مپوشان هرگز

بهش بگو مامان براتون حرف درنیارن ....

آدم باید به باباطاهر توزندگیش داشته باشه ک بهش بگه ...گل سرخ وسفیدم چرا پژمرده حالی ...بیا قسمت کنیم دردی که داری.... که تو کوچک دلی طاقت نداری....💞خدای خوبم خودت برام‌معجزه کردی خودتم حافظش باش صحیح وسالم بیاد بغلم  وبهمون توان لیاقت ودانشش رو بده ک پیش ما زندگی خوب وموفقی رو تجربه کنه وکلی بهش خوش بگذره...😍😍
ذوق داره یکی پیدا شده دخترشو گرفته از ذوق یادش رفته چه رسمی داشتن😐

آره والا

دخترش همسن منه ما هفت سال پیش ازدواج کردیم 

این الان داره خودشو میکشه

اونم چه دامادی

آسمون جل 

بهش بگو مامان براتون حرف درنیارن ....

بگم بلند میشه قهر میکنه از خونم میره هزارتاام داستان درست میکنه

رومون بهم وا نشه بهتره همینجوریش دهنشون وازه بخوام چیز بگم اوناام شیش تا چیز میگن

آدم نیستن که

گفتن نداره بی خیال اون دخترشه شما عروسی معلومه هوای اونو بیشتز داره

جالبه هرجاام میشینه میگه عروسم مثل دختر آدم میمونه و...

آره والا دخترش همسن منه ما هفت سال پیش ازدواج کردیم  این الان داره خودشو میکشه اونم چه داماد ...

به سن نیس بعضیا ذوق دارن خودشون زود دختر شوهر بدن حتی تو سن کمتر. بعدم که شوهر میدن هزارتا جشن و رسم بهش اضافه میکنن کلا انگار دخترشون رو دستشون مونده. بذار به همین حساب و ناراحت نشو 😊

میشه لطفا برای اینکه شر دشمنام به خودشون برگرده و دهنشون بسته بشه یه حمد بخونین. اگه خوندین بگین منم براتون بخونم 🌹 اگه دعاهاتون زود مستجاب میشه لطفا بهم درخواست دوستی بدین کارتون دارم 🥲
به شوهرت بگووووو

بگم میخواد بگه اون موقع رسم و رسوم فرق میکرد و مردم عوض شدن و مدرن شدنو ازین حرفا

آخه در عرض شیش هفت سال فرهنگ عوض میشه؟

2706