2733
2734
عنوان

کیا حال منو دارن الان؟ و رفتن خونه باباشون قهر؟

| مشاهده متن کامل بحث + 991 بازدید | 56 پست
چرا گفت شاشیدم تو این غذا😕😕

چون عصبانی شد گفتم نمیام امروز بعد غذا کشیدم گفتم حالا بیا غذا بخوریم گفت برو بابا شاشیدم تگ این غذات. خیلی زیاده روی کرد بخدا. 

خدایا آرامشی عطا کن به خودم و همه. و باز هم شکرت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب اشتباهه نرو اگه زدتت

خیلی تو خونه تنهام دارم دیوانه میشم از طرفی چند ماهه خونمون نرفتم  اخه خونمونم جنگ و دعواس میترسم شوهرم هی میزنه سرم ک چرا خونتون نمیری  منم چیزی نمیگم بهانه میارم دیروز بحثی پیش اومد محکم اومد زد تو سرم و دستم همه چی گف بهم هیچی نگفتم 

خیلی تو خونه تنهام دارم دیوانه میشم از طرفی چند ماهه خونمون نرفتم  اخه خونمونم جنگ و دعواس میتر ...

چه اشتباهی کردی باردار شدی ای خدا....ایشالا مشکلت حل بشه. 

2731
خیلی تو خونه تنهام دارم دیوانه میشم از طرفی چند ماهه خونمون نرفتم  اخه خونمونم جنگ و دعواس میتر ...

موندم چرا هیچی تمیگید مگه زبون ندارید به اون چه که خونه بابات چه خبره ؟؟

برای رفع مشکلاتم یه صلوات بفرستن

منم امروز رفتم خونه پدرم...مادرم یه چیزی گفت شوهرم قهر کرد زود پاشدیم اومدیم خونه خودمون...البته منو گذاشت خونه و رفت خونه مادرش...بخدا همه ی دعواهای ما سر بی عقلی خامواده من و حساس بودن شوهرمه...دوساعته دارم از غصه گریه میکنم

منم امروز رفتم خونه پدرم...مادرم یه چیزی گفت شوهرم قهر کرد زود پاشدیم اومدیم خونه خودمون...البته منو ...

مردها اگه انقدر بچه نبودن زندگیا بهتر بود. 

2738

عزیزم بخاطر بحث الکی چرا پاشدی رفتی خونه بابات..توخونه خودت حل میکردی دوروز قهر میکردی به پات میفتاد ..من که اعصابم خراب شده دلم گرفته توخونه😭😭😭

واسه سللامتی تودلیم میشه صلوات بفرستید    ☺️                       دخترم بااومدنت شدی تمام دنیام😍😍😍😍

اسی اگه میگه برگرد بردگرد تا جری ترنشده شوهرمنم رفتم اومد دنبالم چقد گفت برگرد ادم اورد نیومدم دوماه موندم اخرسر زنگ زد اورد منو ولی چی الان توخونه ام قهره درحالی عین شوهر تو اومد گفت مال ما تمومه طلاقت میدم وسیله هارو برداشت برد بعد به من میگه تو ابرمو بردی میگم خودت گفتی طلاق خودت اومدی داد بیداد 

در سال ۹۹/۹/۹شکر خدا مشکلاتم حل میشه بهترین زندگیو دارم به همه آرزوهام رسیدم خانوادمم همینطور,🥰🥰🥰😍😍😍پس پیش به سوی زندگی بهتررررررر 
من یکبار این اشتباهو کردم کلی ضربه خوردم  زن نباید بره

منم هنو ضربش هست شوهرم بدتر شده 😢😢😢نمیدونم چی میشه اخرش 

در سال ۹۹/۹/۹شکر خدا مشکلاتم حل میشه بهترین زندگیو دارم به همه آرزوهام رسیدم خانوادمم همینطور,🥰🥰🥰😍😍😍پس پیش به سوی زندگی بهتررررررر 

ادم قهر توخونه خودش بهتره بلاخره میاد منت کشی ولی خانواده ها کشیده بشه دیگه معلوم نی چی بشه

عزیزم بخاطر بحث الکی چرا پاشدی رفتی خونه بابات..توخونه خودت حل میکردی دوروز قهر میکردی به پات میفتاد ...

از این قهرای تو خونه زیاد کردم بله به پام میفته اما چه فایده درس نمیشه براش سر هر چیزی داد و پرخاشگری نکنه. 

2706