2733
2739

من همش گیجم حالت تهوع دارم همش گشنمه ولی نمیتونم چیزی بخورم

اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بزاق دهنم زیاد شده،شبا همش میریزه😂ضعف شدید مخصوصا صبح ها،تکرر ادرار،حساسیت ب بعضی بوها،شما زیر دلتون درد میگیره؟من اوایل آره مثل درد پریودی بود الان اصلا،بنظرتون طبیعیه؟

لطفا یه صلوات واسه سلامتی نی نیم مهمونم کنید🙏🌹
2738
دقیقا مثه من شدیدددددد گرسنمه هیچی نمیتونم بخورم حالت تهوع هم دارم اما معذرت میخام بالا نمیارم

منم شبا گرسنه میخوابم اصلا نمیتونم چیزی بخورم اول صبح که دیگه جلو چشمام سیاهه به زود دسشویی میرم 

اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.

من همش آب دهنم میریخت بی اختیار.به بعضی خوراکیا حریص شده بودم مخصوصا میوه. حس بویاییم خیییییلیییی قوی شده بود خیلی اذیت میشدم با بو همش در حال اوق زدن بودنم از بس همه چیز و همه جا بو میداد.صبح به محض اینکه چشمامو باز میکردم بالا میاوردم. تا گرسنه میشدم همون لحضه حالت تهوع و استفراق یعنی امون نمیداد از جان پاشم یه چیز بخورم. بد اخلاق و حساس شده بودم دوست داشتم دعوا کنم همش😐😑

📿 ➡️ این تسبیح منه مخصوص وقتایی که میام نی نی سایت 😐
2706