2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تبلیغ نمیکنم این یک  دوم واسه دوست من هیچ مشکلی نداشت  سوم شما که عاقلین انجام ندین  ...

ناراحت نشین منظورم آینه با تعریف از  این مدل رژیم ها زمینه رواجشو فراهم نکنید،دوست شما حتما دچار مشکل شده ومنم قول اینو قول میدم بهتون(درضمن خیلیا مریضم باشند اونقدر بازیگر ماهری ان که هیچکسی بهشون شک نمیکنه،من اصن این رژیم های وسوسه کننده رو انجام ندادم و از این کارم کاملا راضی،تازه شما که خودت بهتر میدونی خیلی از پزشکامون پولکین، تو رو به خواستت میرسونن اما به فکر عاقبتت نیستن 

من با ادمای زیادی سروکله زدم محاله کسی اضافه وزن بالای 15کیلو داشته باشه اما سالم سالم باشه حالا دوست شما که جای خود دارد

نردبان این جهان ما و منیست عاقبت این نردبان افتادنیست  لاجرم هرکس که بالاتر نشست عاقبت استخوانش سخت تر خواهد شکست
2728
2738

عزیزم خودسرانه کاری نکن بعدا پشیمون میشی

چون سرم‌اومده میگم‌ خودسرانه رژزم  رژیم  تاوان داره خیلی 

من از دوره های دوماهه خانم ساداتی استفاده کردم کارشون فوق العاده هست فقط باسالم خوری ورزش های هوازی توخونه سالم خوری بدون محدودیت وگرسنگی دوماهه ۱۳کیلوکم کردم 

خیلی دلسوزه واسه چربی دورشکمم همه تمسخرمیکردن الان عالی  شدم خداروشکر

ایدی تل گرامشون دارم میزارم واست 

PPPPP_e@