2733
2734
عنوان

کلاهبرداری

99 بازدید | 18 پست

بچه ها زنگ زدن ب ابجیم ک قرعه کشی برنده شدی.اونم دخترش خونه بوده.اطلاعات کارت رو داده.حالا۲۸تومن از حسابشون برداشتن.پیدا میشه؟؟ابجیم داره دق میکنه بخدا

همینجوری رو هوا قبول کردن که برنده شدن?

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی زود حسابشو خالی کنه و یه حساب دیگ باز کنه و بریزه توی اون.

دخترشون چ بی فکره الان همه جا پر شده ک هکر ها در کمینن.بچه چرا اطلاعات کارت ادمو داشته باشع ک بده اخه

نيستَمِتون ، نه همتون ،بيشترتون
2728
میلیون

28 میلیون?😨

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
2738

طفلکی خواهرتون دعا کردم براشون

برای یافتن هر چه که گم شده یا دزدیده شده باشد (گرچه انسان باشد) این ذکر را بسیار بخوانید... (
أَصْبَحْتُ فی أَمانِ الله، أَمْسَیْتُ فی جِوارِ الله: در پناه خدا صبح کردم؛ در پناه خدا وارد شب شدم.)

خطش تا الان روشن بود.الان دیگه خارج از محدوده سرویسه..بنطرت پیدا میشه

برن مخابرات ببینن این خط مال کی بوده ب نام کی بوده،اگه خیلی زرنگ باشن که فک نکنم ردی ازخودشون باقی بزارن ولی تازه کارباشن شایدبتونیپیداشون کنین

2706