2737
2734

کدوم شهر؟

من مامان مرصادجونمم😍تا ۱۴۰۰ پسرم بغلمه ای خدااااا از الان ک هیچ وجود خارجیم نداره عاااااشقشمممم 😍فندق مامانو بابا از خدا بخاه ک زودتر برا اینکه منو باباییت  بریم سرخونه زندگیمونو تو زودتر بیای بغلمون کمکمون کنه😍❤اخه تو ب خدا الان نزدیکتری زندگیمممم😉😍🙏❤ خیلیییی دوستت دارم مرصادم😍❤  آهایییی تویی ک امضامو خوندی !!! آره دوست عزیز با خودتم😉😍از خدا میخام امضای قشنگش پای تک تک ارزوهات باشه🙏آمین🌹🌹🌹 اللهم صل علی محمدوال محمد وعجل فرجهم❤🙏 تیکر عروسیمه شایدم زودتر برگزار شد😍💃❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من یکی سراغ دارم یکم گرونه  وپولکی ولی کارتو سریع راه میندازه 

آدم باید به باباطاهر توزندگیش داشته باشه ک بهش بگه ...گل سرخ وسفیدم چرا پژمرده حالی ...بیا قسمت کنیم دردی که داری.... که تو کوچک دلی طاقت نداری....💞خدای خوبم خودت برام‌معجزه کردی خودتم حافظش باش صحیح وسالم بیاد بغلم  وبهمون توان لیاقت ودانشش رو بده ک پیش ما زندگی خوب وموفقی رو تجربه کنه وکلی بهش خوش بگذره...😍😍
2738
من یکی سراغ دارم یکم گرونه  وپولکی ولی کارتو سریع راه میندازه

نه نخ اون همه پول ندارم که بخوام صرف وکیل گرون کنم منصف باشه

هر لحظه حضور خدا رو پیشم حس کردم همیشه کمکم بوده❤
نه نخ اون همه پول ندارم که بخوام صرف وکیل گرون کنم منصف باشه

گرونه یکم ولی واقعا کار انجام میده تو سریع ترین زمان ممکنه

دوستم بیشتر از یکسال یه وکیل کارشو معطل کرده بود دوهفته ای پروندشو بست و حل کرد ...

آدم باید به باباطاهر توزندگیش داشته باشه ک بهش بگه ...گل سرخ وسفیدم چرا پژمرده حالی ...بیا قسمت کنیم دردی که داری.... که تو کوچک دلی طاقت نداری....💞خدای خوبم خودت برام‌معجزه کردی خودتم حافظش باش صحیح وسالم بیاد بغلم  وبهمون توان لیاقت ودانشش رو بده ک پیش ما زندگی خوب وموفقی رو تجربه کنه وکلی بهش خوش بگذره...😍😍
گرونه یکم ولی واقعا کار انجام میده تو سریع ترین زمان ممکنه دوستم بیشتر از یکسال یه وکیل کارشو معطل ...

مرسی از راهنمایت عزیزم 

هر لحظه حضور خدا رو پیشم حس کردم همیشه کمکم بوده❤
2706