2733
2739

سلام عزیزان من دقیقا ۱۶ روز پیش زایمان طبیعی داشتم ولی خیلی پارگی داشتم و بخیه زیاد خوردم الان بخیه هام جز دو تاش مابقی هنوز نیفتادن و مشکلم الان اینه ، دو روزه که گلاب به روتون ادرار که میکنم شروعش خوبه مشکلی ندارم ولی وقتی میخواد تموم بشه درد دارم حالا میخوام بدونم طبیعیه این قضییه ؟ و اینکه درد لگن تا کی طول میکشه ؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اره طبیعیه من چند تا بخیه هام باز شده بود کم کم خوب شد ولی رفتم پبش دکترم دارو داد

من بخیه هام باز نشده روز ۱۱ ام بعد از زایمانم دکتر رفتم دیده ولی الان میگم وقتی ادرارم میخواد تموم بشه از ناحیه داخل واژنم درد دارم تا چند روز پیش اینجوری نبودم 

اولا قدم نورسیده مبارک گلم ،چندسالتونه وطبیعی سخت بوددردش زیادع؟؟

ممنون گلم ولی پاره ی تنم برام نموند اولین بچم بود زایمان خیلی سختی داشتم هم از نظر جسمی هم روحی ، چون بچه م هفته ۳۶ بودم داخل بطن فوت کرد به دلیل بیماری هیدروپس فتالیس واسه همین بعد ۵ ساعت درد زایمان کشیدن آخر با دستگاه بیرون کشیدنش و کلی بخیه خوردم ۳۱ سالمه

ممنون گلم ولی پاره ی تنم برام نموند اولین بچم بود  زایمان خیلی سختی داشتم هم از نظر جسمی ...

وااااااای عزیزم خیلی ناراحت شدم

تو دنیا فقط یکی هست که واسه من نفس میکشه اونم دماغمه😐تموم شد و رفت
2738
ممنون گلم ولی پاره ی تنم برام نموند اولین بچم بود  زایمان خیلی سختی داشتم هم از نظر جسمی ...

الهی بمیرم ،خداصبرت بده عزیزدلم ایشالله زودخوب شی وخدا بزودی یک نی نی سالم وناز بهت بده حتما قسمت نبوده ناراحت نباش

پسرگلم ،توزیباترین وخاص ترین هدیه خدا واسه منوبابایی هستی 🌙🌙خدا جونم شکرت
عزیزم بدن با بدن متفاوته.من خودم طبیعی بودم خیلیم راضیم خداروشکر ولی هستن کسایی که خیلی سختی کشیدن

مرسی گلم ،منم طبیعی دوستدارم ولی ازدرداش میترسم البته ۳۶ سالمه وبچه اوله تاخداچی بخاد

پسرگلم ،توزیباترین وخاص ترین هدیه خدا واسه منوبابایی هستی 🌙🌙خدا جونم شکرت
درمورد مشکلتم دکتر رفتی؟ بنظرم طبیعیه چندروز دیگه بهتر میشی چون زایمانت سخت بوده

موقعی که دکتر رفتم ۵ روز پیش این مشکلم شروع نشده بود تازه دو روزه اینجوری شدم 

2706