2737
2734
عنوان

ساکشن گوش

28910 بازدید | 42 پست

بچه ها کسی تاحالا ساکشن گوش کرده؟شستشو نه ساکشن که حالت مکش داره 

درد داره؟کسی میدونه جقد وارد گوش میشه ترخدا بهم‌بگید باید ساکشن کنم میترسم نمیرم گوشمم خیلی درد داره  چقد طول میکشه تموم شه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من پارسال ساکشن انجام دادم بهت پیشنهاد میکنم سریع تر بری من 2ماه بی توجهی کردم و نرفتم دیگه گوشم کاملا گرفته شده بود باور کن نمیشنیدم دیگه اخرش مجبوری رفتم دکتر سریع ساکشن کرد خیلی برام سخت بود انگار تو مغزم داشتن شخم میزدن سخت تر این بود ک نباید تکون میخوردم یه عالمه هم خوناب از گوشم تخلیه شد دکترم کلی دعوام کرد😐

نمیخام بترسونمتا منظورم اینکه سریع برو نزار شدید بشه که مثل من درد بکشی

من مانده ام مهجور از او، بیچاره و رنجور از او،گویی که نیشی دور از او در استخوانم میرود، در رفتن جان از بدن گویند هر نوعی سخن،من خود به چشم خویشتن دیدم که جانم میرود♥
2738
درد نداره اصلا تازه اینقدر خوشاینده

مطمعنی ساکشن کردی😲

من که کلی گریه کردم همون لحظه

من مانده ام مهجور از او، بیچاره و رنجور از او،گویی که نیشی دور از او در استخوانم میرود، در رفتن جان از بدن گویند هر نوعی سخن،من خود به چشم خویشتن دیدم که جانم میرود♥
چقد طول کشید هر گوشتون؟

نمیدونم واسه من که اندازه 1سال طول کشید خخخ

شاید هر گوشم 5دقیقه شاید کمتر یا بیشتر ولی من اوضاعم خیلی خراب بود فکر نکنم شما هم اونجوری باشین

نمیدونم واسه من که اندازه 1سال طول کشید خخخ شاید هر گوشم 5دقیقه شاید کمتر یا بیشتر ولی من اوضاعم خی ...

من فقط یه گوشم شده الان زده به دندونام دارم سکته میکنم 

واییی😭😭درد داره  عزیزم نفهمیدی چقد از دستگاهو داخل گوش میکنه؟

بابا نترس بعدش انقدر راحت میشی. نه ندیدم دستگاهو که فقط چشامو بسته بودم

2706