2737
2734
عنوان

تخمک اهدایی

112 بازدید | 14 پست

بچه ها کیا روال کار مرکز ناباروری جهاد دانشگاهی رو میدونن برام توضیح بدن؟اصلا کارشون چطوره؟

آخه اولین باره میخوام برم برا تخمک اهدایی

خدایا تنها امیدم تویی ... تنهام نزار...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیز چه مرحله ای رسیدین که دکتر گفت تخمک اهدایی،منم ذخیرم کمه،،،میگرو کردم تخمکام پوچ بود،،،خیلی میترسم

خدایا کودکم منتظر است تا او را به من برسانی،،،،او دستان مرا میخواهد و من بوی تنش را،،،،خدایا،،،،،
بله عزیزم

من سالمم ابجی..اقام نابارورهستن.بعددکترگفته جنین اهدایی بگیرید...بعدمادرشوهرم بماپیشنهاددادک من میتونم بهتون بدم.اخه جنین فریزشده دارن.ولی مادرشوهرم ازدواج مجدد کرده شوهرش پدرشوهرم نیس.ازنظرشرعی پرسیدم مشکلی نداره.بنظرتون قبول کنم؟؟پول نداریم بخاییم  جنین اهدایی ازغریبه بگیریم.الانک فکرمیکنم میگم منکل ندارم پسرشون داره.اون بچه هم عزیزتره چون خون اوناهم تووجودبچست.

ماآرزوهامون حبس ابدخورده....💔
2738
عزیز چه مرحله ای رسیدین که دکتر گفت تخمک اهدایی،منم ذخیرم کمه،،،میگرو کردم تخمکام پوچ بود،،،خیلی میت ...

منم تا مرحله پانکچر ... 😕جنینام تشکیل نمیشه ضعیفهدارو روم اثر نداره اصلا😐دکتر گفت فقط اهدایی

بچه حلال میشه؟؟یااقاتون بااون خانم یه مدت محرم میشه؟؟بیششترتوضیح بده عزیز

بله صد در صد حلاله... شرعی و قانونی فقط موقع لقاح تخمک و اسپرم یه صیغه ۲۴ ساعته میخونن که حلال بشه بعدشم باطل میشه... به من گفتن که آقا اصلا لازم نیست خانوم رو ببینه  

من سالمم ابجی..اقام نابارورهستن.بعددکترگفته جنین اهدایی بگیرید...بعدمادرشوهرم بماپیشنهاددادک من میتو ...

والا هر چی خودت صلاح میدونی عزیزم... ولی تا اونجا که من میدونم اسپرم که از مردی دیگه باشه پدر شرعی و قانونیش اون میشه... میخوای سوال کن ببین

والا هر چی خودت صلاح میدونی عزیزم... ولی تا اونجا که من میدونم اسپرم که از مردی دیگه باشه پدر شرعی و ...

اره دیگه پدرش ک اونه ولی وقتی شوهرم نمیشه چاره چیه

ماآرزوهامون حبس ابدخورده....💔
اره دیگه پدرش ک اونه ولی وقتی شوهرم نمیشه چاره چیه

خوب عزیزم وقتی خودت مشکل نداری اسپرم اهدایی بگیر،،،تخمک از خودت اسپرم از غریبه،قیمتی نداره،من بودم نمیکردم،،،اینجوری همش میخوان دخالت کنن،چی بگم،،،منم خیلی درمونده شدم،خدا کمکمون کنه فقط

خدایا کودکم منتظر است تا او را به من برسانی،،،،او دستان مرا میخواهد و من بوی تنش را،،،،خدایا،،،،،
تومشکلت چیه خاهر؟؟

من تخمکام ضعیفه و ذخیره تخمدانم پایینه،،میکرو کردم کلی خرج  و آمپول دو تا فولیکول دادم که اونم بعد از پانکچر پوچ شد،حالا دکترم کلی دارو تقویتی و فیزیوتراپی داده سه ماه دیگه باز امتحان کنم

2706