2733
2734

دیگه ازین زندگی خسته شدم کاش بشه روزارو به عقب برد توسن 14سالگی ازدواج کردم 15بچه اولمو به دنیا اوردم دختر توسن 17بچه دومم رو به دنیا اوردم دختر خداروشکر شوهرم خوبه ولی خانوادش دیوونم کردن دخالت سرک دیگه امونم بریده شد تا اینکه راه دور واسه شوهرم کار پیدا شد اومدیم اما از شانس بدم مرده کارگر میخواس شوهر خرمم به ابجیش گف اونا اومدن الان یه ساله با خواهرشوهرم یجام دیوونه شدم ارامش ندارم یه اتاق 12متری داده به ما با دوتا بچه خودشم یه سرویس خونه رو واسه خودش گرفته کلافم خستم دلم ارامش میخواد چرا من اینقد بدبختم یه لحظه از دست بچهاش ارامش نداریم سروصدا الانم یه کاره دیگه واسه شوهرم پیداشده راضی نمیشه بریم گاهی میگم کاش مجرد بودم و راحت 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

درس خوندی؟ 

به اجبار ازدواج کردی  ؟ 

نمیتونین جایی رو اجاره کنین ؟ 

منم قبلن چشام سگ داشت🙂🙂 اما ب مرور رفت تو اخلاقم😑😑😑😂😂😂😂میون جوشام یه دونه صورت زده که اونم تا چند وقت دیگه از بین میره 😕😕😕😕_به نظر من عشق از غرور بالاتر هستش مثلا خود من بار ها شده که بخاطر عشقی که به لواشک داشتم غرورمو زیر پا گذاشتم و گفتم تو رو خدا یه تیکه شم به من بدید        _تمام قند های توی دلم را آب کردم ... برای تویی که چایت را همیشه تلخ میخوری ... خاک بر سرت😑😑     کوتاه ترین جمله ی جهان مربوط به کرمانیاس:(قَ هَ)=(آیا در خانه قند هست)😂😂😂😂😂                        _آدما کلن چهار دسته ان :یا مَمَدن یا فاطمه یا زهران یا علی بقیه دوستای اینان😅😅😅😅😅😅😅 (توی نی نی سایت یاد گرفتم که هر کسی هر جور دلش میخواد قضاوت میکنه و هر حرفی که دلش میخواد میزنه دوست عزیزم اگه نظرت مخالف منه ریپلی نکن سعی میکنم جوابتو ندم اما اگه رو اعصاب راه بری قول نمیدم که .... 🙂) دوستتون دارم😊❤🌹
2731
2738

چراانقد همه چیت زود اتفاق افتاده؟ ب شوهرت بگو برید یجا دگ جدا،، بگو نمیتونم معذبم پیش شوهر خواهرش 

مگِه کسی تُو دنیا از تَــو بِه مــن نزدیکتره؟ 🍃💜   هر روز ببیمنت سیرنمیشم از دیدنــت.. 👩‍❤️‍💋‍👨

ببخشيد اين حرف ميزنم ولي خوب بالاخره اين حرفاي شما و همسرتون از سر سن پايين و بچگيتون كه ايشون بعد دو تا بچه هوش مجردي كردند شما هم هوس مرگ 

بعد از دو تا بچه خيلي اين حرفا خام هستش حالا به هر دايلي توي سن كم مادر شدي سعي كن رفتار و سياستت و حرف زدنتم مادرانه و پخته باشه و خيلي شرايط سختي هست با خواهر شوهر يك جا بودن قطعا براي اونم سخت زودتر جدا شيند 

2706