2733
2739

همش فکرای بد میاد سراغم حسای بد! از اینکه خدای نکرده زبونم لال بچم از ارتفاع بیفته چی!!!یا خدای نکرده تصادف کنیم !!حتی تصورم میکنم واقعا قلبم درد میگیره از تصورش انگار واقعا خدای نکرده اتفاق افتاده باشه چهرم درهم میره و یجوری میشم !! ولی واقعا دست خودم نیست... هی میخوام به چیزای خوب فکر کنم نمیتونم ...قران میخونم هی میگم توکل به خدا ایت الکرسی میخونم باز انگار ن انگار...بچم ازم دور میشه یکم دلشوره میگیرم ...به هیچ کس اعتماد ندارم ...حتی با باباش میخواد بره کللللی سفارررش میکنم بیچاره دیوونه میشه ...واقعا نمیدونم چیکار کنم دیگه ... میخوام به چیزای مثبت فک کنم واقعا نمیشع یا یذرس دوباره فکرای بد

میگذرد.....

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

این تعریفایی که شما میکنی تاجایی که میدونم اسمش اختلال اضطراب فراگیره اگه واقعا درحدیه که نمیتونی کنترل کنی و همش نگرانی برو روانشناس

درخواست دوستی قبول نمیکنم. اگه با نظرم مخالفی ریپ نزن؛ من نظر شخصی خودمو توی تاپیک استارتر میگم برامم مهم نیست که نظر مخالف نظر من چیه ؛ وقت و حوصله ی جر و بحث هم ندارم.

خییییییلی سخته این افکار خودم پارسال این درد افتاده بود بجونم خداشاهده پیر شدم سر این فکرای بیخودی منم همش با خودم میگفتم یه اتفاق بد میافته خدایی نکرده واسه عزیزانم گاهی ازشدت این فکر مینشستم گریه میکردم به خدا التماس میکردم ،این فکرارو ازم دور کنه ۵کیلو تو سه ماه لاغر شده بودم بخاطر این فکرای مضخرف خیلی سخته اما یهویی انگار معجزه شد خود به خود خوب شدم .

😘
برو روانشناس عزیزم

من حامله ام چند روز پیش بخاطر فشار خونم بستری شدم کلی ازم ازمایش و اکو قلب گرفتن سالم بود اخرش گفتن ازاسترسه و منم راجب پارسال توضیح دادم گفتن برم پیش روانشناس چون ممکنه افسردگی بعد زایمان بگیرم

😘

دقیقا منم باردارم همچین شدم واقعا خیلی سختنه همش دنبال چیزای منفی ام بچم میره بالای مبل داد میزنم نرو میفتی میخواد بدوعه میگم ندوو میفتی وای واقعا خسته شدم

میگذرد.....
2738