2737
2734
عنوان

کسی فیلم سجین ( ترسناک) رو دیده😜😜😜

| مشاهده متن کامل بحث + 13065 بازدید | 22 پست
من پیچ اشتباهی ها رو همه رو دیدم به علاوه مزدگان متحرک فیلم جنگ جهانی زامبی رو حتما دیدی اگر ندیدی ...

من پیچ اشتباه چون شبیهش پیدا نکردم دوباره دیدم😂😂😂

The walking daed ؟؟ اینم دیدم خیلی خوبه

برد پیت بود توش؟؟فک کنم دیدم

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  
من پیچ اشتباه چون شبیهش پیدا نکردم دوباره دیدم😂😂😂 The walking daed ؟؟ اینم دیدم خیلی خوبه برد پ ...

اره همشون خوبن 😄دیگه شبیهشون پیدا نمیکنم

دوست عزیز من خدا الهی هر چی که میخوای بهت بده واسه منم دعا کن ☺️😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره همشون خوبن 😄دیگه شبیهشون پیدا نمیکنم

😭😭😭منممم

تپه ها چشم دارند یکیشو دان کردم پوستراشو ک دیدم فک کنم مث پیچ اشتباست🤔🤔هنوز وقت نکردم نگا کنم

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  
😭😭😭منممم تپه ها چشم دارند یکیشو دان کردم پوستراشو ک دیدم فک کنم مث پیچ اشتباست🤔🤔هنوز وقت نکردم ...

من ندیدم یادم بمونه دان کنم ببینم

دوست عزیز من خدا الهی هر چی که میخوای بهت بده واسه منم دعا کن ☺️😍
2728
من ندیدم یادم بمونه دان کنم ببینم

😁😁😁عاره سه قسمت داره🤔

2740