2726
عنوان

کسی فیلم سجین ( ترسناک) رو دیده😜😜😜

13056 بازدید | 22 پست

دانلود کنم یا مثل همه ی فیلمای ترکی کودکانس ؟ 

خدا جونم شکرت ‌‌‌.                                         یکم آدمم کن باچه ؟😔

فیلم ترکیه؟

نه دان نکن

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چرا ؟ 

ترکیه فیلم ترسناکاش مسخرن🤔🤔🤔

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  
دیدی اصلا ؟ 

تیزراشو دیدم😪😪

به نظرم از ترسناکای هالیودی جدید، بهتره 

😕😕من فک کنم انقد فیلم ترسناک دیدم اینطوری شدم هیچ فیلم ترسناکی دیگه ترسناک به نظرم نمیاد😑

😕😕من فک کنم انقد فیلم ترسناک دیدم اینطوری شدم هیچ فیلم ترسناکی دیگه ترسناک به نظرم نمیاد😑

منم همینطورم 

یه خورده هم دیگه برام هالیودیا جذاب نیس 

دوست عزیز من خدا الهی هر چی که میخوای بهت بده واسه منم دعا کن ☺️😍
منم همینطورم  یه خورده هم دیگه برام هالیودیا جذاب نیس

من کلا هیچی واسم جذاب نیس😭

الان زدم تو فاز فیلمای چندش🤔🤔🤔

مثلا چی

پیچ اشتباه هاتسل تپه ها چشم دارند🤔فیلنای زامبیی

پیچ اشتباه هاتسل تپه ها چشم دارند🤔فیلنای زامبیی

من پیچ اشتباهی ها رو همه رو دیدم به علاوه مزدگان متحرک

فیلم جنگ جهانی زامبی رو حتما دیدی اگر ندیدی ببین جدای از زامبی هاش واقعا قشنگه

دوست عزیز من خدا الهی هر چی که میخوای بهت بده واسه منم دعا کن ☺️😍
2706