2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
مشکل خاصی نداشتیم ولی خدا نخواست

خیلی متاسفم

متخصص زنان پیش کی رفتی؟ 

من با چشم خودم دیدم هر کس هر کسی رو قضاوت کرد، با گذشت زمان بدتر از اون شد، اینو اینجا نوشتم یادم بمونه کسی رو سرزنش نکنم🤐

قمیا خیلی قبولش دارن .خوبه نخواسته بیشتر ازین وقتتونو بگیره .برو پیش متخصص نازایی ان شالله جواب بگیری

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
قمیا خیلی قبولش دارن .خوبه نخواسته بیشتر ازین وقتتونو بگیره .برو پیش متخصص نازایی ان شالله جواب بگیر ...

سلام عزیزم خوبی؟؟

نمیدونم منو یادته یا نه

همونی بودم ک خودم تو نسخه پزشکم ازمایش نوشتم😂

ازمایشاتمو گرفتم جهش ژنی انعقادی داشتم

بنظرت دوز امپولم چطوره؟؟😢

جان منی تو پسرم❤(گل پسری دارم چشم رنگیه سرخ و سفیدوتپلیه ی)😍❤🧿
2738
سلام عزیزم خوبی؟؟ نمیدونم منو یادته یا نه همونی بودم ک خودم تو نسخه پزشکم ازمایش نوشتم😂 ازمایشات ...

سلام عزیز .گفتم برو سازمان انتقال خون تهران؟ 

چه آمپولی ؟

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
سلام عزیز .گفتم برو سازمان انتقال خون تهران؟  چه آمپولی ؟

اره گلم

هپارین..دکتر فعلا ا اس ا  داد

بفد گفت وقتی باردارر شدی بیا دوز امپولتو مشخص کنم😥

نگفت چندع دیگه.

جان منی تو پسرم❤(گل پسری دارم چشم رنگیه سرخ و سفیدوتپلیه ی)😍❤🧿
اره گلم هپارین..دکتر فعلا ا اس ا  داد بفد گفت وقتی باردارر شدی بیا دوز امپولتو مشخص کنم😥 نگ ...

روزی یکی بیشتر نمیدن .ولی سلکسان باشه روزی دوتا .

شاید منظورش از دوز زمان و میزانش در ماه یا مدت بارداری باشه .

ان شالله که موفق میشی.

خیلی متاسفم متخصص زنان پیش کی رفتی؟  

هیچ کس یه بار با شاه بوداقی برخورد داشتم خیلی خوب بود اخلاقش ..اخه متخصص هام همشون یه کار میکنند دیگه چه فرقی داره همه میگن برو پیش یزدانی یا ابراهیمی ولی خب اونام داروهای تحریک و امپول میدن کار دیگه ای انجام نمیدن ...منم از بس قرص و امپول بهم دادند خسته شدم اگه بخوام میرم مرکز دوباره چه کاریه وقتم تلف کنم پیش این دکترا 

قمیا خیلی قبولش دارن .خوبه نخواسته بیشتر ازین وقتتونو بگیره .برو پیش متخصص نازایی ان شالله جواب بگیر ...

نمیدونم پیش کی برم اخه نمیخوام اخلاقش تند باشه یه نفره هم میخوام ویزیت کنه

نمیدونم پیش کی برم اخه نمیخوام اخلاقش تند باشه یه نفره هم میخوام ویزیت کنه

نمی‌دونم من خیلی نمی‌شناسم .اگه تلگ رام داری بیا تو گروه قمیا اونجا اطلاعات بگیر .فقط خانومان