2733
2734
عنوان

غذا نخوردن پسرم

287 بازدید | 14 پست

پسرم ٥ماهشه و يكماهه به دستور دكتر بهش غذاي كمكي ميدم و خيلي راحت همه جور فرني و سوپ و پوره ميخورد

الان يك هفتست لب به غذا نزده همه غذائي امتحان كردم دهنشو قفل ميكنه و هر چي تو دهنشه ميده بيرون

چيكارش كنم غذا بخوره

خدایا خیلی زود یه نی نی تپلی بهم بده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

براش آهنگ شاد و کودکانه ی تصویری بزار با موبایل و بهش غذا بده.پسر من اینجور میخوره.الان نمیدونم دیگه ی موقعی موبایل نباشه چه کنم.شما هم امتحان کن 

براش آهنگ شاد و کودکانه ی تصویری بزار با موبایل و بهش غذا بده.پسر من اینجور میخوره.الان نمیدونم دیگه ...

منم مثل شما به تلويزيون عادت دادم كه بعدا كه ميرم سر كار مامانم راحت بهش غذا بده ولي الان با كارتونايي كه دوست داره هم نميخوره

2738
منم مثل شما به تلويزيون عادت دادم كه بعدا كه ميرم سر كار مامانم راحت بهش غذا بده ولي الان با كارتونا ...

غذاهاش طعم داره گلم.شوری و شیرینی منظورمه.

دوستاي عزيزي كه ميگن زود شروع كردي 

اولش گفتم دكترش دستور داده حتي دو تا دكتر ديگه هم بردم واسه اطمينان همينو گفتن

حالا اگه شما دكتري و سوادشو داريد و پرونده پزشكي پسر منو ديديد و تشخيص ديگه اي ميديد لطفا آدرس بديد بيارمش خدمت شما

من راجب نحوه غذا دادن ميپرسم يه عده ميگن زود دادي آخه اين چه حرفيه به مادر نگران ميزنيد

قطره آهن و مولتی بهش میدی.چون میگن وقتی غذای کمکی را شروع میکنید آهن و مولتی باید داده بشه ک اشتهاش زیاد بشه.

غذاهاش طعم داره گلم.شوری و شیرینی منظورمه.

نمك و شكر كه نميزنم ولي فرني موز ميريزم 

خيلي دوست داشت

من سوپشو ميخورم خودم دوست دارم

قبلا همينارو خوب ميخورد عزيزم

2706