2737
2739
عنوان

با شوهرم دعوا کردم مچ پاش موترک برداشت 😓😓😓😓

| مشاهده متن کامل بحث + 1874 بازدید | 51 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببین گلم

من هم خودم یه زمانی به همه چی شوهرم گیر میدادم و ازش یه داستان خیانت درمیاوردم!!! باورت شاید نشه به حموم رفتنش هم حساس شده بودم!!! کارمون به دعواهای وحشتناک هم کشید، بعد از آرووم شدن اوضاع که میشستم فکر میکردم میدیم به چه چیز چرتی گیر دادم! و همسرم هم خسته شده بود و واسه اینکه لج منو دربیاره بیشتر مشکوکم میکرد، ولی الان دیگه زدم به رگ بیخیالی!! ( ولی حواسم جمعه) هیچی به روش نمیارم و اون هم ه میبینه دیگه بهش شک ندارم دیگه آدم شده😝 تنشهای بینمون هم خیلی کمتر شده

ممنون میشم از پیجم حمایت کنید: @abjinanaz                                           

استارتر خوشیهات زیاد نشده احیانا؟!!!

زندگیت تامینه . شوهرتم کاری به کارت نداره .

گهگاهی بداخلاقی میکنی الکی . 

حالا دنبال بهانه میگردی که چی بشه.

فکر میکنی پول مهریه تو بگیری و بری یه خونه جدا دیگه ارامش مطلقه؟

ادما همدم میخوان. بچه هات فردا ازت بپرسن چرا جدا شدی دلیل محکم داری؟؟؟ 

2728

وای تورو خدا یکم سنجیده عمل کن تو الان خودت مشکل داری معذرت میخوام ولی قشنگ معلومه بیمار هستی خواهشا به فکر اینده بچهات باش بچها به پدر و مادر باهم نیاز دارن.برو خودتو درمان کن تا از زندگیت لذت ببری

واسه مامان شدنم دعا میکنی؟من به دعای نی نی سایتی ها ایمان دارم
استارتر خوشیهات زیاد نشده احیانا؟!!! زندگیت تامینه . شوهرتم کاری به کارت نداره . گهگاهی بداخلاقی م ...

اما ما همدم هم نیستیم ما سوهان روح همدیگه ایم 

اگر همدم اینه نمی خوام داشته باشم

گذشتن از تو آسون نیس....
2738

من تاحدوی تاپیک ها قبلیت رو خوندم بنظرمن شوهرت دوست داره 

عشقای حس ششمی که امضارو میبینین میشه خواهشا🤭😅نظرتون راجب ازدواجم (چه زمانی باچه خصوصیاتیی )وکنکورم(قبول میشم امسال)تو تاپیک اخریم  بگید لدفااااا

شما راهنمایی نمیخای.تایید میخای

اخه چه حرفیه به شوهرت میزنی اسم جدایی و طلاق رو تو ذهنش مینداری.بهترین کار اینه که برید پیش مشاور.فعلا صبر کنید.شما واقعا مشکل حاد ندارید.بزرگش میکنید

2706