2737
2739

سلام بچها 

چقدر امروز تاپیک زدم(دومین تاپیکمه😁🙈)

اول از ارتباط های فامیلیمون بگم.

خانواده ی همسرم طورین که خواهرا و برادرا یا عمه و عموها و بچه هاشون حداقل هفته ای یبار خونه ی همن و رفت و امدشون زیاده

خانواده ی منم ماهی یبار همو میبینن

ارتباط منو همسرمم با بقیه اینطوره : با پسر عمه هاش و.. شاید دو سه ماهی یبار،  با عمه و عمو هاش سالی یبار و با پدرش و خانوادش هر پونزده روز یکساعت بعد از شام.

منم که خب بعد ازدواجم اومدم شهر همسرم و الان چند ساله تهرانم و خانوادمو دوماهی یبار میبینم.

(کلا میخوام بگم که ترجیحمون رفت و آمد و یا بیرون رفتنای دست جمعی نیست) 

دیشب همسرم گفت میدونی دلم چی میخواد؟ 🤔

دلم میخواد دوتایی بریم یه شهر دور.

و اونجا زندگی کنیم😳

من خب قبلش بهش اصلا فکر نکرده بودم.

بعد گفت من قبلا رفته بودم بندرعباس، خیلی قشنگه..دریاش فوق العاده اس.

دوست دارم بریم بندرعباس زندگی کنیم.

و نظر منو پرسید.

منم که اصلا فکرشو نکرده بودم تا بحال

فقط بهش گفتم میدونی که با رفتن به بندرعباس از خانواده ی خودت دور میشی و نمیتونی هر ماه دوبار ببینیشون.

گفت میدونم. مهم نیست.میخوام یه جایی باشم که هیچکسی نباشه و دوتایی باشیم.

بعد از شرایط بندرعباس ازش پرسیدم و فهمیدم که تنها ایرادش اینه که خیلییی گرمه

زندگی ای که در آن امید و دوستی و عشق و گل و شعر و موسیقی هست نمی‌تواند پوچ باشد😌♥️🌿 /من یک عاشق کتابِ چند زبانه ی حیوان دوستِ گیاهخوارِ عاشق هستم و البته خوشبخت

شماتاحالا رفتین بندر عباس؟  قشنگه؟ 

زندگی ای که در آن امید و دوستی و عشق و گل و شعر و موسیقی هست نمی‌تواند پوچ باشد😌♥️🌿 /من یک عاشق کتابِ چند زبانه ی حیوان دوستِ گیاهخوارِ عاشق هستم و البته خوشبخت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اصلا اگر از شما همچین سوالی یهویی پرسیده بشه با توجه به میزان ارتباط فامیلیتون چه جوابی میدید

2738

قصد خودکشی دارید ما هلاک شدیم از گرما برق هم میره 😭😭😭

اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.

من گفتم که اصفهان و شیراز رو خیلی دوست دارم.

گفت که خیلی دوست نداره.گفت که دوست داره بریم بندر عباس یا یه روستای شمالی(که این مورد نمیشه چون نیازمند پول ذخیره ی زیادیه چون موقعیت شغلی خاصی نداره)

منم گفتم نسبت به بندرعباس شناختی ندارم بنابراین نمیتونم بگم دوسش دارم یا نه

الان كجا هستين؟؟؟

تهران

2706