2737
2734

خانمایی که از دی جی کالا خرید کردین  اگه لباس  سفارش بدم ،چند روزه می رسه دستم؟

بعد لباسهایی که اندازه هاش رو نگفته میتونم تو چت یا پیام ازشون بپرسیم؟

بعد چحوری عکس لباس رو کپی کنم.؟

چه بی انصاف بود کسی که اولین بار زن را جنس مخالف نامید ، زن جنس مکملی است که اگر نبود زندگی به دل هیچ مردی نمی نشستl

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من خیلی چیزا گرفتم ولی لباس نه

عزیزم چند روزه می رسه دستت؟

تهرانی؟

میشه عکسهاش رو کرد؟

چه بی انصاف بود کسی که اولین بار زن را جنس مخالف نامید ، زن جنس مکملی است که اگر نبود زندگی به دل هیچ مردی نمی نشستl

همون جا راهنما داره برای انتخاب سایز. اگه هم سایزت نبود اغلب 72 ساعت فرصت داری مرجوع کنی یه سایز دیگه رو سفارش بدی. زمانی که به دستت می‎رسه رو هم تو مراحل سفارش خودت می‎تونی انتخاب کنی.
عکس رو نمی‎دونم. اگه کپی یا سیو نمی‎شه می‎تونی اسکرین شات بگیری ازش.

خودش مینویسه چند روزه تحویل میده اسکرین شات بگیر 

میشه به حرفشون اعتماد کرد.

من واسه اخر هفته میخوام

منم لباس نگرفتم تاحالا

ولی سایز نگفته معمولا فری سایزه

باید تماس بگیری 

شمارش زیر سایتشونه

چت ندارن

معمولا زیر هرکالایی تو صفحش نوشته چن روز بعد ارسال میشه

ارسال که بشه معمولا دوروز بعدش میرسه

رو عکس کلیک کن

بزرگ که شد اسکرین بگیر

2738
همون جا راهنما داره برای انتخاب سایز. اگه هم سایزت نبود اغلب 72 ساعت فرصت داری مرجوع کنی یه سایز دیگ ...

عزیزم بعضی لباسا نداره.

منم دخترم تپله  ۱۰ ماهشه وزنش اندازه ی بچه ی ۳سالست ،

بدون سایز نمیتونم سفارش بدم.

به نظرت برای دختر من لباس سفارشی اندازه در نیاد؟

عزیزم چند روزه می رسه دستت؟ تهرانی؟ میشه عکسهاش رو کرد؟

من تهرانم . موقع سفارش خودش بازه های زمانی میده از اونا انتخاب میکنی که کی برسه دستت . 

عکسشو میخوای چیکار کنی متوجه نشدم منظورتو

منم که شهر ه ی شهرم به عشق ورزیدن ...
من تهرانم . موقع سفارش خودش بازه های زمانی میده از اونا انتخاب میکنی که کی برسه دستت .  عکس ...

مثلا تو گوشیم ذخیره کنم به کسی نشون بدم،برای نطرخواهی

قیمتاش خیلی بالانیس؟؟؟

(میتونید رها صدام کنید🙋‍♀️)وقتی مرا "نفسم" خطاب میکنی.... نفسم میگیرد.... نمیدانم از شوق بودنت است.... یا از تصور نبودنت....... کنارم بمان ای خوبترین خوب ها...... نفس من بند نفس های توست خوب من....
2706