2733
2739
مگه میخوابن اینا😶

با هر ترفندی شده این کارو بکنید ، مخصوصا بچه شما که خیلی کوچیکه، راحت میتونید تغییر بدید ساعت خوابشو

عوامل زیادی موثره ولی خواب یکی از مهم ترینهاست

خواهر شوهر من با 19سال سن قدش 150ه! از 13-14سالگی انواع دکتر بردنش که همه گفتن دلیلش دیر خوابیدنه، اخه خانواده همسرم زودتر از 2-3صبح نمیخوابن

ما انسان بودیم...تا زمانی که،نژاد ارتباط‌مان را از هم گسست،مذهب جدایمان کرد،سیاست تقسیم‌مان کرد،و ثروت طبقه‌بندیمان کرد.شاید روزی دوباره انسان شویم....
واقعا چیا بهتون داد؟؟قدش رشد کرد؟؟آدرس و شماره میدی ازش

ساشه ارژنین پلاس داد پسرم ساشه۱۵تاییش رو یک میلیون و خرده ای گرفتیم ولی بد شانسی اوردم چون پسرم الرژی داد بهش نساخت قطع کردم تو ی ماهی ‌ک خورد ۴سانت رشد قد داشت

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ساشه ارژنین پلاس داد پسرم ساشه۱۵تاییش رو یک میلیون و خرده ای گرفتیم ولی بد شانسی اوردم چون پسرم الرژ ...

چ جالب حالا عوارض چی بود نساخت پسر من ۱۶ ماه اس قد ۸۰ وزن هم ۱۰ حالا میگم خیلی کوتاه دیده میشه 

من به دنیا و قانونش کاری ندارم وجود بچه هام یه دنیاس👧👦
چ جالب حالا عوارض چی بود نساخت پسر من ۱۶ ماه اس قد ۸۰ وزن هم ۱۰ حالا میگم خیلی کوتاه دیده میشه 

پسرم بدنش دونه زد ریفلاکسش عود کرد

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
2728