2733
2739
عنوان

خانمالطفابیاییدبامادرشوهرم رفته بودم استخر.......

| مشاهده متن کامل بحث + 1000 بازدید | 71 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

میگفتی شووووهههرررررم عاشق برنزه و سبزه است میگه چیه زن سفید باشه خدا روشکر سفید نیستی

یه مشاور میگفت هر وقت فامیل شوهر بهت گفتن چقد چاقی لاغری کوتاهی بلندی سفیدی سیاهی در جوابش بگو شوهرم خیلی دوست داره یا شوهرم گفته دیگه تکرارش نمیکنن

خدایا شکرت بالاخره منم مامان شدم بعد از سه بار ivf  ۱۵.۱۲.۱۳۹۹ بهترین روز زندگیم بود🥰🥰🥰                            ایشالله دامن همه منتطرا زود زود سبز بشه

الان میخوای سفید بشی دوست من؟اگر گفته بوددرازی میخواستی پاتو ببری ؟!!!!! اگر گفته بود چاقی یا لاغری چی؟ول کن خودتو هرجور هستی دوست داشته باش 

پوست هم باید شاداب و سالم و با طراوت باشه حالا باهر رنگی

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
2740

ما يه همسايه داشتيم عروسه رنگ پوستش سيزه بود مادرشوهره يه غصه ايييي برا پسرش ميخورد كه پسرم بدبخت شد زنش سبزس انقد اين زن كم عقل و كودن بود

بزن رو حساب كودن بودنش

خدايا مراقب مردم ايران عزيزم باش 😞
اره

سیاه جوون بهتر از سفید چوروکه! 

😐😐😐😐😐😐😐😐😐

بعدشم پیر شدی چشات درست نمیبینه این هیز بازیا از سنت گذشته! 😒😒

تیکر بارداری نیست...دخترم👩زمستانم با تو بهار است⚘تو امید فرداهای منی؛محرم راز منی، تک گل باغِ منی.دردانه منی و من،از دوست داشتنت کوتاه نمی آیم😍