2737
2739
عنوان

خانمالطفابیاییدبامادرشوهرم رفته بودم استخر.......

| مشاهده متن کامل بحث + 1000 بازدید | 71 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خانواده شوهر من که مثلا دارن برا یه دختری حرف میزنن از زیبایی میگن ، میگن اره دختره سفید و قشنگه، فامیل زایمان میکنن، بچش سفید و قشنگه، مثلا از ویژگی دیگه نمی گن،تازه پدر شوهرم به خواهر شوهرم گفته بود وقتی حامله بوده  بچه دار که بشی اگه سیاه باشه بغلش نمیکنم ،  باید سفید بازآیی، حالا خدا به داد من برسه    

2728
اینقدر بدم میاد تازه پدر شوهرم و مادرشوهر م خیلیییی سبزه و .. بخصوص پدرشوهر م

من خودمم یفیدپوست هارادوس دارم اماخداپوست منواین رنگی افریده چیکارکنم دست من که نیستش اخه

من خودمم یفیدپوست هارادوس دارم اماخداپوست منواین رنگی افریده چیکارکنم دست من که نیستش اخه

بله عزیزم درسته کاملا من خودم با این که پوستم سفیده اما بدم میاد که خانواده همسرم همش ملاک زیبایی را پوست سفید میبینن

این چه واکنشیه که شما داری؟

اون به شما توهین کرده ،بجای اینکه جوابشو بزاری کف دستش میگی چکار کنم سفید بشم؟

اومدن خواستگاریت بلوری بودی که الان میگه چرا سیاهی؟

شما بجای رنگ پوستت رو زبونت کار کن که وقتی این حرف از دهنش در میاد بشوری بزاری سرجاش

2740
ازظهرکه اومدم افسردگی گرفتم بخداازخودم بدم میاد

عزیزم نباید اصلا با مادرشوهرت یا هر کدوم از فامیلهای شوهرت استخر بری 

بیکاری میان همه جای آدم میبینن وکلی حرف جلوی رو وپشت سر آدم میگن 

من خونه بابام بودم سفیدبودم مثل برف خداشاهده امانمیدونم چرابعدازدواج پوستم رنگش تیره شدخودم که بخاطر ...

عزیزم منم دختر که بودم خیلی سفید بودم ازدواج که کردم رنگ پوستم تیره شد الان دخترم مثل بلور ه همش میگن به کی رفته مامان میگه به من رفته