2733
2739
عنوان

دیسک کمر و احساس ضعف رفتن پا

4682 بازدید | 15 پست

من نوار عصب و عضله دادم گفت دیسک خفیف داری 

گاهی احساس ضعف و غش رفتن توی پام دارم خیلی از ام اس میترسم کسی تجربه داره؟

خدایا شکرت 😍

ام اس ربطي به ديسك نداره 

فيله هاي كمرتو تقويت كن با ورزش

حواست به طرز نشستنت هم باشه

خداوندا مثل هميشه به حضورت كنارم نياز دارم، دوباره مرا در آغوش بكش و حمايتم كن كه جز تو كسي رو ندارم🥺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خواب رفتگی و بی حسی شصت پا و سوزش و یخ زدن هم دارم اینا مال دیسکه؟ اینم بگم اوایل کمر درد نداشتم ولی تازگی ها درد کمر دارم صبح که بیدار میشم از خواب کمرم خشکه 

خدایا شکرت 😍
2728
خوب این علایم مشترکه با ام اس 

اره ولي وقتي اينو داري مال همينه

البته منم هي ميترسم

ولي ام اس علائمش مدام مثلا ٢ روز داريش

خداوندا مثل هميشه به حضورت كنارم نياز دارم، دوباره مرا در آغوش بكش و حمايتم كن كه جز تو كسي رو ندارم🥺
اره ولي وقتي اينو داري مال همينه البته منم هي ميترسم ولي ام اس علائمش مدام مثلا ٢ روز داريش

من گردنم هم مادرزادی صاف و مستعد دیسکه 

شما دیسک داری؟ علائمتون چیه؟

خدایا شکرت 😍
2738
من گردنم هم مادرزادی صاف و مستعد دیسکه  شما دیسک داری؟ علائمتون چیه؟

داشتم 

ديسك گردن 

الانم حتما هست خداروشكر علائمش رفته

اول از پشت كتفم شروع كرد يواش يواش زد به بازوم بعد هم گز گز ميكرد تا انگشتام

داىمي بود دردش از اواسط خرداد تا اويال بهمن پارسال تا اينكه خداروشكر خوب شدم

خواب رفتگی و بی حسی شصت پا و سوزش و یخ زدن هم دارم اینا مال دیسکه؟ اینم بگم اوایل کمر درد نداشتم ولی ...

عزیزم شما این علایمت برا دیسکت بود ؟ منم دقیقا همینم شصت پام یخ میزنه پای راستم بی حسه دیسک کمر دارم ولی شدید نیست 

سلام شما مشکلتون چی بود منم احساس ضعف وغش تو پام دارم پاهام شل میشه 

نمیدونم دیگه پیگیری نکردم من دیسک خفیف دارم البته استرسی هم هستم بعد زایمانم انگار دست و پام شل میشه شما بعد زایمان اینجوری شدی یا قبلش؟

خدایا شکرت 😍
نمیدونم دیگه پیگیری نکردم من دیسک خفیف دارم البته استرسی هم هستم بعد زایمانم انگار دست و پام شل میشه ...

بعد زایمان پاهام شل میشه تو ران پا ضعف دارم قبل پریودی شدید میشه 

الان ی کلیپ دیدم میگن بعد ناهار وشام هفت عدد خرما بخوریم برا ضعف خوبه

منم آدم استرسی بودم سال 97 فک میکردم سرطان گرفتم انقد ببخشید اسهال داشتم  پیش خودن گفتم سرطان پانکراس 

تا ازمایش دادم  وسونو گفتن هیچی نیست  استرسم باعث میشد اسهال بشم باردارم شدم سقط شد با قرص زیر زبونی سقط کردم بعد یه سرماخوردگی شدید و عفونت گوش اضطراب خودشو نشون داد یه حالت منگی وگیجی تو سرم داشتم انقد تو همین نی نی سایت گشتم فهمیدم این به خاطر اضطراب شدید خیلیا حالت گیجی ومنگی دارن 

بعد باردار شدم تو بارداری این حالت گیجی ومنگی تحمل کردم 

بعضی وقتا از این حالت استرس میگیرم

2706