2737
2739
عنوان

من خیلی احساس تنهایی میکنم..با وجود اینکه متاهلم

| مشاهده متن کامل بحث + 2627 بازدید | 123 پست
حتا خودکشی هم میاد تو فکرم ولی بچه هام چی میشن براحتی میتونم خیانت کنم چون بهم اعتماد کامل داره باره ...

خدا کمکت کنه والله سخته ...مشاور و اینا رفتین؟از دکتر کمکم گرفتین؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حتا خودکشی هم میاد تو فکرم ولی بچه هام چی میشن براحتی میتونم خیانت کنم چون بهم اعتماد کامل داره باره ...

خودکشی چیه اینو از ذهنت بنداز دور بچه هات چیکار کنن اونموقع؟!!

2728

[QUOTE=97816519]حتی هیجان هم نباشه مگه ماه ها میتونه دووم بیاره ؟[/QUOTE

من حتا تو بارداری حتا بعد سه هفته بعد زایمان بعد کار و بیخوابی هم دلم میخواد حاضرم از خوابم بزنم ولی اون هیچ دیگه بعضی وقتها از خجالت خودش میاد کنارم ولی نیاد بهتره چون منو ترغیب میکنه و کاری ازش بر نمیاد مث تشنه که ببریش لب چشمع و برش گردونی

[QUOTE=97816519]حتی هیجان هم نباشه مگه ماه ها میتونه دووم بیاره ؟[/QUOTE من حتا تو بارداری حتا بعد ...

اه...مطمعنم خودش هم دلش میخواد بدنش یاریش نمیکنه ...اخه مردا هم رو این چیزا حساس میشن و بهشون برمیخوره نتونن اینکارو بکنن

2740
واسه من تا چن ماهه پیش من میخولستم اون نمیذاشت الان دیگه منم نمیخوام اصلا کلا زده شدم از بچه 

دقیقا منم

تو دنیا فقط یکی هست که واسه من نفس میکشه اونم دماغمه😐تموم شد و رفت
دلم میخواد باهاش دعوا کنم 

نه خانومی دعوا خوب نیست...راستش الان بغیر از اینکه بگم برین مشاوره و دکتر از اونا کمک بگیرین راه حل دیگه ای به ذهنم نمیرسه 

فقطیه چیزی نکنه شوهرتون خودارضایی داشته باشه؟؟

نه،اگه داشت باز بهتر بود بخاطر سلامتی خودش میگم چون نداشتن رابطه براشون ضرر داره عفونت مجاری ادراری ...

وای برا اونم ناراحت میشم بیچاره دست خودش نیس که ...تا راه حل پیدا نکردی نگو به خودش گناه داره ...

2706