2737
2739
عنوان

من خیلی احساس تنهایی میکنم..با وجود اینکه متاهلم

| مشاهده متن کامل بحث + 2622 بازدید | 123 پست
اره میخوام برم باشگاه برم بیرون با یه بهونه هایی  چرا پول میده فقط حوصله ی حرف زدن نداره

خیلی ازمردااینطورین عزیزم خودت میگی فقط مشکلش صحبت نکردنه بالاخره همه یع کم وکاستیایی دارن هیچکس کامل نیست مهم اینه باهمین کمبوداهموبخایم ودوست داشته باشیم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
پس هرچه سریع تر کارایی که اجازه میده رو انجام بده، هم برای خودت بهتره هم اینکه یه مدت بری ببینه هیچ ...

اره میخوام از فردا برم کارت ملیمو تعویض کنم یه حساب بانکی برا خودم باز کنم باشگاه رو شورو کنم ...لینارو میکنم ببینم چه حسی بهم دست میده ..

2738
اره میخوام از فردا برم کارت ملیمو تعویض کنم یه حساب بانکی برا خودم باز کنم باشگاه رو شورو کنم ...لین ...

بازم حس تنهایی میکنی باورکن تنها راهش اینه پولاتو بدی من من برات حرف میزنم رقص هم بلدم اگ بخای

من اقا هستم
اره دیگه کلا ساز مخالف ، همراهی نمیکنه که هیچ تنها هم نمیزاره به کارم برسم

بگو بیا نظر بده که بعدا داستان نکنی😅

نمیدونم والا،از مشاور های سایت بپرس خب شاید کمک کنن...

امیدوارم همیشه دلشاد و سلامت باشید💖

از شوخی بگذریم برا بچه دارشدن اقدام کن تنهایت شیرین میشه جوری ک فرصت نکنی بری دوش بگیری بخدا

عزیزم من یه خورده با شوهرم مشکلات دارم مطمعن نیستم از ادامه ی زندگیم بخاطر اون بچه نمیارم...الانم خونه خودم تلاش میکنم اون مشکله بینمون حل شه اگه شد اقدام میکنم نشد دیگه برمیگردم به مجردیم

2706