2737
2739
عنوان

من ایا غیر طبیعیم

| مشاهده متن کامل بحث + 150 بازدید | 28 پست
انقدر گفتم جیغ زدم حتی با گریه گفتم  دیگه الان گفتم به خدا نفرین میکنم

اگه دوباره چیزی خرید بگو تو خونه خودت نگهش دار هر وقت اومدیم اینجا بچه ام باهاش بازی کنه من جا ندارم یه تعداد از وسایل بچه ات هم ببر اونجا بگو اینجا لازممون میشه اونوقت مامانت درکت میکنه 

یه بسته فلفل قرمز هندی بزارین تو جیبتون، هروقت هوس کردین برای کسی دردو دل کنین، یه قاشق از اون بریزین تو حلقتون. من امتحان کردم عالیه😐
خسته نباشی واقعا پس چاره ای نیست همرو بریز تو یه نایلون ببر خونه مامانت میان اونجا بازی کنن

همه اینا یه طرف حالا نه فقط مامانم 

اینکه میگم عزیزان نکنید نخرید بعد جلو چشمم میخرن از همه بدتره

اصلا به جایی رسیده که بچه هام اصلا واسشون جذابیتی ندارن اسباب بازیا یا لباسا

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه دوباره چیزی خرید بگو تو خونه خودت نگهش دار هر وقت اومدیم اینجا بچه ام باهاش بازی کنه من جا ندارم ...

کاراز این حرفا گذشته

همه این راه ها رو رفتم

دیوه ببین چی شده که میگم نفرین میکنم

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
اگه دوباره چیزی خرید بگو تو خونه خودت نگهش دار هر وقت اومدیم اینجا بچه ام باهاش بازی کنه من جا ندارم ...

الان دنبال راه حل نیستم 

فقط یه لحظه فکر کردم. شاید من خیلی غیر طبیعیم

2731
کاراز این حرفا گذشته همه این راه ها رو رفتم دیوه ببین چی شده که میگم نفرین میکنم

من دیگه عقلم به جایی قد نمیده

یه بسته فلفل قرمز هندی بزارین تو جیبتون، هروقت هوس کردین برای کسی دردو دل کنین، یه قاشق از اون بریزین تو حلقتون. من امتحان کردم عالیه😐
الان دنبال راه حل نیستم  فقط یه لحظه فکر کردم. شاید من خیلی غیر طبیعیم

نه غیر طبیعی نیستی منم از خونه بهم ریخته بدم میاد خونه مرتب به آدم انرژی میده

نه غیر طبیعی نیستی منم از خونه بهم ریخته بدم میاد خونه مرتب به آدم انرژی میده

انقدر به خدا گریه کردم

همه اطرافیانم اذییتم میکنن دیگه کم کم میگم نکنه من دیوانه ام به خدا دارم فکر میکنم کاشکی برم روانپزشک

نه که فکر کنی پولداره مامانما نه همه دندوناش خرابه نمیره درست کنه انگار یه حس جلب ترحم داره

میخواد به همه بگه من خیلی و خوب و فداکارم

الان دنبال راه حل نیستم  فقط یه لحظه فکر کردم. شاید من خیلی غیر طبیعیم

نه عیر طبیعی نیستی اینکه بچه ها راه حل میدن میخوان کمی آروم تر شی وگرنه تو خونه های امروزی جا برا وسایل ضروری هم نیست چه برسه به غیر ضروری ها

در دل هر سیبی دانه ها محدودند در دل هر دانه سیبها نامحدود ،روزگاریست عجیب دانه باشیم نه سیب                                           طرف عینک نمیزد که نگن عینکیه جلوی پاشو ندید و خورد زمین از فردا بهش گفتن چلاق .... واسه ی خودتون زندگی کنین 🌱🌱🌱
2740
نه عیر طبیعی نیستی اینکه بچه ها راه حل میدن میخوان کمی آروم تر شی وگرنه تو خونه های امروزی جا برا وس ...

اره میدونم لطف دارن

به خدا انقدر دیگران با خوبیای زیادشون دارن اذییتم میکنن فکر میکنم من خل و چلم

اخه این حقه من یه روز پول نداشته باشم نون بخرم حتیولی کمد لباسی بچم درحال انفجار باشه؟ 

توکه توان نداری چرا سه باره باردارشدی

توانم به اندازه کارای خودمه نه کارایی که دیگران تحمیل میکنن بهم

برنامه زندگیم رو بریزم بهم بچه نیارم بشینم چیزایی که اینو اون میخرن رو جمع کنم

منطقیه؟ 

نه عیر طبیعی نیستی اینکه بچه ها راه حل میدن میخوان کمی آروم تر شی وگرنه تو خونه های امروزی جا برا وس ...

همین مامانم این ماه تصادف کرده کلی خرج ماشین داشته کم اورده ایا لازمه بره برای بچه من چیزی که لازم نداره رو بخره؟ 

دیگه چه میشه کرد نوه شونه دوس دارن برا من که راه حل ببرم بذارم خونه بابام اینا جواب داده الان مامانمم اومده تو تیم من😁 بابام دیده اونجا هم جا نیست تغییر کاربری داده به سی دی کارتون فک کن الان کسی دیگه سی دی میخره الااان اونارم پخش میکنم بین بچه های فامیل قربون دل مهربونشون برم بابا بزرگ مامان بزرگن دیگه

در دل هر سیبی دانه ها محدودند در دل هر دانه سیبها نامحدود ،روزگاریست عجیب دانه باشیم نه سیب                                           طرف عینک نمیزد که نگن عینکیه جلوی پاشو ندید و خورد زمین از فردا بهش گفتن چلاق .... واسه ی خودتون زندگی کنین 🌱🌱🌱
دیگه چه میشه کرد نوه شونه دوس دارن برا من که راه حل ببرم بذارم خونه بابام اینا جواب داده الان مامانم ...

کاشکی یکمم به فکر دل بچه خودشون بودن....