2726
عنوان

من ایا غیر طبیعیم

150 بازدید | 28 پست

خونم که میریزه بهم اعصابم خورد میشه

نمیگم کوچیکه خداروشکر90 متره ولی خوب یه ظرفیت محدودی داره

بچه هم که ماشالله لباس و اساب بازی و وسایل زیاد داره... 

مامانم کلی سیسمونی بیخود گرفت که من همون موقع میگفتم نمیخوام هرکی میرسه یه چیزی برای بچم میخره اسباب بازی های گرون که تو یه ساعت خرابشون میکنه یالباسایی که اصلا بدردش نمیخوره و حجم زیاد... مخصوصا مامانم اینکارو میکنه

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام

من اکثرا میدم خیریه

چندبارم چنددستشو دادم کادو

توان جسمیم کمه

خوب کمدامم یه ظرفیتی داره یه لباس که میخوام بردارم کل خونه میریزه بهم من فقط انگار انباردار و انبار گردان فقط مشغول جمع جور کردنم

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام

عزیزم اونایی که بچه ات نیاز نداره رو بده به بچه هایی که حسرتشو دارن 

یه بسته فلفل قرمز هندی بزارین تو جیبتون، هروقت هوس کردین برای کسی دردو دل کنین، یه قاشق از اون بریزین تو حلقتون. من امتحان کردم عالیه😐

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ایا من حق دارم به شدت از دست مامانم که صبح بهش گفتم مامان میری بیرون چیزی برای بچه من نخر عصبانی بشم؟ 

2728

خب اگه فکر میکنی واقعا به دردت نمیخورن با بده به یه نیازمند یا بفروششون غیر طبیعیم نیستی فقط میخوای دوروبرت شلوغ و درهم نباشه

در دل هر سیبی دانه ها محدودند در دل هر دانه سیبها نامحدود ،روزگاریست عجیب دانه باشیم نه سیب                                           طرف عینک نمیزد که نگن عینکیه جلوی پاشو ندید و خورد زمین از فردا بهش گفتن چلاق .... واسه ی خودتون زندگی کنین 🌱🌱🌱
عزیزم اونایی که بچه ات نیاز نداره رو بده به بچه هایی که حسرتشو دارن 

عزیزم دقت کن نوشتم اینکارو کردم

اما واقعا توان جسمیم کمه 

واقعا جمع و جور کردنش و پیدا کردن بچه ای که حسرت داره و بردن واوردنش دیگه در توانم نیس

خدا نگه دارا مامانتد برات. 

قرضش میدی به من؟ 😢

تیکر بارداری نیست...دخترم👩زمستانم با تو بهار است⚘تو امید فرداهای منی؛محرم راز منی، تک گل باغِ منی.دردانه منی و من،از دوست داشتنت کوتاه نمی آیم😍
خب اگه فکر میکنی واقعا به دردت نمیخورن با بده به یه نیازمند یا بفروششون غیر طبیعیم نیستی فقط میخوای ...

عزیزم من دوتا رشته درس میخونم دوتا بچه دارم یکی دیگه هم تو راه دارم به خدا دیگه وقت انبارداری و انبار گردانی ندارم

میدونی چندتا کاره عقب مونده دارم

خدا نگه دارا مامانتد برات.  قرضش میدی به من؟ 😢

بیا بردار ببر به خدا کلافه شدم فقط مامانمم نیس

خاله عمه.... 

عزیزم دقت کن نوشتم اینکارو کردم اما واقعا توان جسمیم کمه  واقعا جمع و جور کردنش و پیدا کردن ب ...

به مامانت بگو دیگه چیزی نخره بهش توضیح بده که اعصابت از این همه شلوغی بهم میریزه بگو هروقت خواست چیزی واسه بچه ات بخره یاباهات مشورت کنه یا پولشو بندازه تو قلک بچه ات

یه بسته فلفل قرمز هندی بزارین تو جیبتون، هروقت هوس کردین برای کسی دردو دل کنین، یه قاشق از اون بریزین تو حلقتون. من امتحان کردم عالیه😐

نخیر حق نداری عصبانی و ناراحت بشی

داره بهت لطف میکنه خداروشکر کن همچین مادری داری اون فقط ذوق داره برای نوه ای که داره

بهش بگو برای بچه من نخر بیا بریم پولی ک میخوای بدی برای بچم چیزی بخری رو به یه نیازمند کمک کنیم

ایا من حق دارم به شدت از دست مامانم که صبح بهش گفتم مامان میری بیرون چیزی برای بچه من نخر عصبانی بشم ...

دقیقا منم به بابام میگم نخرر دوباره وقتی میاد یه اسباب بازی دستشه میگم دستت درد نکنه ولی بچه همیشه عادت میکنه چشمش به دستت باشه همیشه یه چیزی بخواد سیر نمیشه که 

در دل هر سیبی دانه ها محدودند در دل هر دانه سیبها نامحدود ،روزگاریست عجیب دانه باشیم نه سیب                                           طرف عینک نمیزد که نگن عینکیه جلوی پاشو ندید و خورد زمین از فردا بهش گفتن چلاق .... واسه ی خودتون زندگی کنین 🌱🌱🌱
به مامانت بگو دیگه چیزی نخره بهش توضیح بده که اعصابت از این همه شلوغی بهم میریزه بگو هروقت خواست چیز ...

انقدر گفتم جیغ زدم حتی با گریه گفتم 

دیگه الان گفتم به خدا نفرین میکنم

نخیر حق نداری عصبانی و ناراحت بشی داره بهت لطف میکنه خداروشکر کن همچین مادری داری اون فقط ذوق داره ...

گفتم 

شما دوبارشو بیا جمع کن بعد ببینم عصبانی میشی یا نه ترجیح میدن وقتی رو که میزاره برای خرید به جایی که با بچم دعوا کنه هی بگه دست به این نزن به اون نزن باهاش بازی کنه

عزیزم من دوتا رشته درس میخونم دوتا بچه دارم یکی دیگه هم تو راه دارم به خدا دیگه وقت انبارداری و انبا ...

خسته نباشی واقعا پس چاره ای نیست همرو بریز تو یه نایلون ببر خونه مامانت میان اونجا بازی کنن

2706