2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا مسابقه شرکت کردی؟

فقط خواهرا میدونن چقدر آدم خوشبختی خواهر و برادرش واسش مهمه یعنی حاضره جونشم بده اونا رو خوشبخت ببینه خواهش میکنم واسه اول سلامتی دوم خوشبختی خواهر و برادر منم صلوات بفرستید منم از ته دلم واسه شما دعا میکنم 😘😘😘😘
2728

والا  داروهاي تخمك گذاري احتمال دوقلو زايي رو بالا ميبرن

من خودم نه دوقلو

ميخواستم تو شيردهي باردار بشم داروهم خوردم نشد كه نشد

حيوانات داروي من هستند ... دردنيايي كه انسانها بيمارم كردند ...!!!

دکترا میگن ما اینکارو نمیکنیم بدنتون اگه کشش داشته باشه خودش دوقلو میشه

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
نه میخام باهم بزرگ شن

آخه ببخشی ها پدرت درمیاد .خیلی سخته مگه پولدار باشی و پرستار بگیری

فقط خواهرا میدونن چقدر آدم خوشبختی خواهر و برادرش واسش مهمه یعنی حاضره جونشم بده اونا رو خوشبخت ببینه خواهش میکنم واسه اول سلامتی دوم خوشبختی خواهر و برادر منم صلوات بفرستید منم از ته دلم واسه شما دعا میکنم 😘😘😘😘
2738

دکتر مشورت بگیر 

من ای یو ای کردم( سالمم و طبیعی و همسرمم) برای تعین جنسیت 

اما گفت احتمالا دوقلو بشه ( امپول خواستم بزنه که دوقلو شن)هرچند ای یو ایم نگرفت😕

👧🏼🧒👶
حداقل صبر کن بچه اولت بزرگ بشه  بارداری دو قلو پر ریسکه و احتمال استراحت مطلق شدنش زیادهذ و با ...

اخه شوهرم میخاد میخاد منو کلا پابند خونه کنه بچه اولمم خیلی شیطونه

من بنده ان ادمم که ساقی گوید
اخه شوهرم میخاد میخاد منو کلا پابند خونه کنه بچه اولمم خیلی شیطونه

وا مگه یک طرفه اس که ایشون بخواد 

متوجه نمیشم 

بخدا اشتباه نکن بذار بچه اولت بزرگ بشه 

من الان دو قلو باردارم با اینکه بچه اولم حدود چهار سالشه بازم سخته، حالا فکر کن کوچیکتر باشه همش بغل میخواد توجه میخواد 

دو قلویی شرایط ویژه اس، هنوز بدنت بعذ بچه اول به حالت طبیعی برنگشته میخوای خودتو نابود کنی 

2706