2733
2734

من فردا میشه ۱۴روز که امپول زدم اما میشه روز ۲۷ دورم تست بزنم معمولا دوره هام منظم نیست ولی بین ۳۰تا ۳۳روزه هستش

دخیلم به دستان کوچکت که گشاینده بزرگترین گره هاست یاعلی اصغر.ع.

نه عزیزم نزن توکه هنوز از موعدتتم نگذشته لاقل بذار اگه سه چعارروز ازموعدت گذش بزن والامن انقد با بی بی منفی مواجه شدما تازه امپولم میزنم قشنگ سرموعد پری میشم خخخ

خدایا نی نی مو بخودت می سپارم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه عزیزم نزن توکه هنوز از موعدتتم نگذشته لاقل بذار اگه سه چعارروز ازموعدت گذش بزن والامن انقد با بی ...

خودمم همینطور 

2731
ممنونم یعنی تست بزارم

14 روز بعد آمپول جواب مثبت کاذب از بین میره ولی بزار حداقا سه روز قبل پری بی‌بی بزن انشالله که مثبته 

پسرم منو بابایی و آجی دنیا بی صبرانه منتظر به دنیا اومدن و گرفتن دست های کوچولوت هستیم   خاله ها میشه برای سلامتی پسرم صلوات بفرستین
14 روز بعد آمپول جواب مثبت کاذب از بین میره ولی بزار حداقا سه روز قبل پری بی‌بی بزن انشالله که مثبته ...

باشه ممنونم برام دعا کن 

باشه ممنونم برام دعا کن 

انشالله که باردار باشی 

شما هم برا من دعا کن 

پسرم منو بابایی و آجی دنیا بی صبرانه منتظر به دنیا اومدن و گرفتن دست های کوچولوت هستیم   خاله ها میشه برای سلامتی پسرم صلوات بفرستین
2738
شما کی موعدتونه

یا 29 یا 31 آخه پریودیم بین 28 روز تا 30 روزس