2737
2739
عنوان

حلقه+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1466 بازدید | 89 پست

چه جالب که بعضیاتون خوشتون اومد😊♥️

زندگی ای که در آن امید و دوستی و عشق و گل و شعر و موسیقی هست نمی‌تواند پوچ باشد😌♥️🌿 /من یک عاشق کتابِ چند زبانه ی حیوان دوستِ گیاهخوارِ عاشق هستم و البته خوشبخت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یعنی قسمت بیرونیِ پشتِ حلقه بد نمیشه؟ 

نه عزیزم خیلیم جالب میشه و چشم بدخواهان از علاقش به تو درمیاد کاش نامزد منم اونکارو انجام بده حالا حلقه دستش نمیندازه بخاطر کارش که با روغن و ... هست 

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده
یعنی هروقت دستشو باز میکنه ببینه.

چه جالب خوبه ببر

خوشگلم واسم صلوات میفرستی؟ کاش راه دوری بین ما بود🚶کاش سرنوشت ما جدا بود↕از تو فکر من رها بوده🙍گر ندیده بودمت ای یار🙌عشق دیدی خانه ات خراب است💒عشق هر چه گفته ای سراب است💖ای چه حق انتخاب است ❓که ندارم خبر از دلدار❕تو همانی که رگ خواب مرا میدانی😴تو همانی که به درد دل من درمانی💊باورت کردمو گفتی تا ابد میمانی👫دیدی آخر که تو رفتی و من اینجا ماندم💔دیدی اخر که ز پرواز دلت جا ماندم🚁تنها یار بی کسی ها دیدی تنها ماندم😢دل💖توبه کردی و شکستی دل💔با چه رویی عاشق هستی😍تو امید به هر که بستی💑رفتو آخرش شدی تنها👤من یک غم ادامه دارم😖من بغض آخرین قرارم😧که هنوز در انتظارم😧برسی به داد این شبهام🌃تو همانی که رگ خواب مرا میدانی😴تو همانی که به درد دل من درمانی 💊باورت کردمو گفتی تا ابد میمانی😍   
2728
خیلی خوبه  ب نظرم‌اول اسم دوتانو حک کن وسطشم ی قلب کوچیک  حلقه خودتم ببر

اره اینم خوبه♥️قیمتشو نمیدونی؟ 

زندگی ای که در آن امید و دوستی و عشق و گل و شعر و موسیقی هست نمی‌تواند پوچ باشد😌♥️🌿 /من یک عاشق کتابِ چند زبانه ی حیوان دوستِ گیاهخوارِ عاشق هستم و البته خوشبخت
2740

نه چرا بد بشه اول اسمه دیگه ولی ب مرور زمان میره ....یعنی من اسم دخترمو حک کردم رفت البته لیزری بود شاید متد دیگه باشه که برطرف نشه....از من دوسال پیش ۲۰ تومن گرفت باران اینگلیسی نوشت  

السلام و علی الحسین😍😍😍
نه بد نمیشه البته ما داخل حک کردیم ولی بیرونم میشه چون داخل دسته دیگه

همسرم میخواد که بیرونش حک کنم.

اره خب داخل که میدونم، خوب میشه و دوست دارم.

بچه ها فرق حلقه وپشت حلقه چیه؟؟؟

پشت حلقه ی حلقه خیلییییی ظریفه ک بعضیاش نگین داره و بعضیا سادن .و پشت حلقه اصلی استفاده میشه .ک حلقه اصلیه از این تک نگینا باشه خوبه

یا حسین ع .مظلوم حسین ع ..یا امام رضا ع                یا ابوالفضل العباس ع😭😭😭❤❤❤❤❤❤
دم شوهرت گرم چقد متعهده و دوست داره

♥️😄دیوونه

اصلا بد نمیشه اینکارو بکن خیلی هم خاص میشه بالیزر برات حک میکنن هزینه زیادی نداره

یه بسته فلفل قرمز هندی بزارین تو جیبتون، هروقت هوس کردین برای کسی دردو دل کنین، یه قاشق از اون بریزین تو حلقتون. من امتحان کردم عالیه😐
چه جالب که بعضیاتون خوشتون اومد😊♥️

یکی از شدای مدافع حرم اول اسم خودش وخانمش رو با حرف انگلیسی رو قسمت بیرونی حلقه داده بود براش حک کرده بودن....شهید امین کریمی

#مهدی جان.....باید به پای اسم قشنگت بلند شد.....شوخی که نیست،صحبت سلطان عالم است.....
2706