2410
2553
عنوان

حلقه+عکس

1464 بازدید | 89 پست

سلام بچها خوبین؟  💕

یه سوال دارم،  این حلقه ازدواجمونه، همسرم بهم دیشب یه چیزی گفت،  گفت که دلش میخواد حلقشو ببرم و روی حلقه اش اول اسم حک کنم.

حالا چیزی که گفت اینه که میخواد قسمت داخلی حلقه نباشه، میخواد قسمت بیرونی حلقه باشه یعنی همینجایی که تو عکس میبینین.(همون قسمتی که وقتی دستتو باز میکنی میبینی) 

میخوام بدونم بد نمیشه بنظرتون؟  من بهش گفتم بد میشه و حلقه خراب میشه.

گفتم بیام نظرتونو بپرسم.

و اینکه میخوام بدونم هزینه اش چقدره

زندگی ای که در آن امید و دوستی و عشق و گل و شعر و موسیقی هست نمی‌تواند پوچ باشد😌♥️🌿 /من یک عاشق کتابِ چند زبانه ی حیوان دوستِ گیاهخوارِ عاشق هستم و البته خوشبخت

این پشت حلقه است

امیدوارم واضح گفته باشم

زندگی ای که در آن امید و دوستی و عشق و گل و شعر و موسیقی هست نمی‌تواند پوچ باشد😌♥️🌿 /من یک عاشق کتابِ چند زبانه ی حیوان دوستِ گیاهخوارِ عاشق هستم و البته خوشبخت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه خوب میشه

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده
2456
نه خوب میشه

یعنی قسمت بیرونیِ پشتِ حلقه بد نمیشه؟ 

2714

ینی میخواد فقط خودش ببینه؟

خوشگلم واسم صلوات میفرستی؟ کاش راه دوری بین ما بود🚶کاش سرنوشت ما جدا بود↕از تو فکر من رها بوده🙍گر ندیده بودمت ای یار🙌عشق دیدی خانه ات خراب است💒عشق هر چه گفته ای سراب است💖ای چه حق انتخاب است ❓که ندارم خبر از دلدار❕تو همانی که رگ خواب مرا میدانی😴تو همانی که به درد دل من درمانی💊باورت کردمو گفتی تا ابد میمانی👫دیدی آخر که تو رفتی و من اینجا ماندم💔دیدی اخر که ز پرواز دلت جا ماندم🚁تنها یار بی کسی ها دیدی تنها ماندم😢دل💖توبه کردی و شکستی دل💔با چه رویی عاشق هستی😍تو امید به هر که بستی💑رفتو آخرش شدی تنها👤من یک غم ادامه دارم😖من بغض آخرین قرارم😧که هنوز در انتظارم😧برسی به داد این شبهام🌃تو همانی که رگ خواب مرا میدانی😴تو همانی که به درد دل من درمانی 💊باورت کردمو گفتی تا ابد میمانی😍   
من نفهمیدم کجا میخای حک کنی اسمشو روی حلقه؟

روی حلقه اما قسمت پشتش.

ببین وقتی کف دستتو نگاه میکنی کجای حلقه  رو میبینی‌؟ 

2706