2733
2734
عنوان

هرروز توهم زایمان دارم😥🙁

| مشاهده متن کامل بحث + 487 بازدید | 110 پست
سخته که

اره ولی عادت کردم.سریع تو ده دقیقه جمع میشه.

بعضی از خانما هم میگن میدیم شوهرمون زحمتشو بکشه با ژیلت و اینا.

ولی خودم کلا هیچ وقت دلم‌نمیحاد شوهرم با موی زائد ببینه منو.

من همونیم که ناخواسته باردار شده بود🥴 تمام آینده رو فقط برای پسرش برنامه ریزی کرده بود و نمیتونست عضو جدیدو بپذیره😓 افسردگی گرفته بود هیچ جوری با بارداریش کنار نمیومد😖 دنبال دارو و روش های سقط بود😭،الان همون جنین ناخواسته به دنیا اومده 😊یه دختر به زیبایی و سفیدی فرشته ها🥰.اون روی شوهرمو با اومدن دخترمون بعد از ۸ سال زندگی مشترک تازه دیدم 😆جوری قربون صدقه ی دخترمون میره و تو آغوش میگیرتش که باورم نمیشه این مرد همون شوهر  خجالتی و کم عاطفه است که  به زبون اوردن احساساتش خیلی براش سخت بود😮،باشه. هر روز میگم خدایا هزار مرتبه شکرت که این فرشته کوچولورو به ما دادی(مادر بزرگ یکی از شاگردای دوسال پیشم بعد از دوسال بی اطلاعی از هم خواب دیده بود توی تاریکی توی یه خونه چراغ سبز روشن بوده از ادما میپرسیده این خونه کیه بهش میگفتن خونه خانم معلم طاهاست.مادر بزرگ طاها صبح بلند میشه به دخترش زنگ میزنه میگه مامان امروز حتما به معلم پسرت زنگ بزن احوالشو بپرس این خوابو دیدم حتما چیزی هست.تو اوج ناراحتی من و تصمیم جدیم برای سقط این خانم با تعریف کردن خواب مادر ساداتش منو از حماقتی که میخواستم بکنم منصرف کرد.دعای خیرم همیشه بدرقه راه عزیزان مادر بزرگ طاها خواهد بود.🌹💝(اگر به قدر یک جمله تونستید کسی را از خواب غفلت بیدار کنید دریغ نکنید شاید یک جمله شما زندگی بخشید به کسی💝💝💝💝) )الهی لحظه لحظه ی  زندگی تک تکتون  پر از اتفاقای ناخواسته شیرین و پر از ارامش مث شیرینی اتفاق ناخواسته ی ما باشه.        خداوندا به اندازه تمام هستی شکرت .                    
بچه ببخشید یه سوال خاص. اونایی که مثل من پا به ماه هستید.واسه شیو کردن چه کار می کنید.چون معلوم نیس ...

عزیزم همون روز که دزدان شروع میشه هم میتونی چون از اولش که دردات زیاد نیست خیلی کنه ،دردت گرفت راحت برو حمام دوش بگیر براتم خیلی خوبه بعد شيو کن ، بعد یه تجربه از خودم بگم دردتون. شروع میشه سریع نريد بیمارستان یکم از درد رو خونه بکشید بیمارستان زود زود معاینه میکنن خیلی اذیت می شید ، هرچی خونه درد بکشید به نفعتونه 

خداوند شبان من است محتاج به هیچ چیز نخواهم شد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم همون روز که دزدان شروع میشه هم میتونی چون از اولش که دردات زیاد نیست خیلی کنه ،دردت گرفت راحت ...

من فکر میکردم همین ک احساس درد کنم سه سوت باید خودمو به بیمارستان برسونم.... پس فرصت هست...

اگر کیسه پاره بشه چی؟ اونوقتم میشه سر حوصله رفت یا اونو باید اورژانسی دوید ؟

من فکر میکردم همین ک احساس درد کنم سه سوت باید خودمو به بیمارستان برسونم.... پس فرصت هست... اگر کیس ...

من خودم هفت صبح با تکون دخترم کیسه آبم پاره شد دکتر م گفت بچه تا 24 ساعتم تو خشکی می مونه  من بازم تا ده صبح موندم خوندم بعد رفتم بیمارستان که ساعت حدودا یک بستری شدم ولی خوب کیسه آب که پاره میشه دردا هم شروع میشه اولش مثل درد پریود هست کم کم زیاد میشه ، من خودم قشنگ رفتم دوش گرفتم یکم کارای خونم رو کردم بعد رفتم

خداوند شبان من است محتاج به هیچ چیز نخواهم شد