2737
2739
ممتظر مرد این مدلی که میگه قهوه ساز بزار میخرم ازت و من بی یخچال چکار کنم نباش لطفا مثل یک تیکه اشغا ...

چقد من خرم چقد ابلهم ک هنوز ته دلم دوسش دارم

که هنوز اگر بیاد بگ ببخشید میبخشمش

خاک تو سرم ک خامش شدم 

حالم از خودم بهم میخوره میخام بمیرم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

توی یک تاپیکت خوندم که صد میلیون جهاز خریدی یا مامانت برات جهاز خریدی تو که همچین خانواده ای داری که پشتتن تو رو خدا منتطر چی هستی؟؟؟؟؟؟؟ میخوای از دست این ادم روانی بشی؟؟ تحویل نه نه جونش بده جونتو بردار و درو

چقد من خرم چقد ابلهم ک هنوز ته دلم دوسش دارم که هنوز اگر بیاد بگ ببخشید میبخشمش خاک تو سرم ک خامش ...

نه عزیزم خر نیستی کلا ذات زنها سازش و مهربونیه منتها ببین داری مهربونیتو فدای کی میکنی کسی که ارزش نداره خودتو فدای کسی کن که اگه تب کردی غمخوارت باشه نه نگران قهوه اش 

2731

یجمله 

مردا تا اخر بچه ان بجای ناراحتی با سیاست های زنونه سرشونو شیره بمالین

منم ی پسرم با ۱۰۰۰ تا سوال و درد و دل ک نیاز دارم به خواهرم بگم اما خواهری ندارم . تو این سایتم واسه اینکه درد و دل کنم و کمک‌کنم و تو حرفه خودم یعنی بیزینس و یا تو روانشناسی کمک کنم . اینجام ک داستان های طنز و بخونم شاید حالم بهتر شه . من توی تایپیک های زنونه نمیرم ، توی عکس بازی هاتون نمیرم ، به ذات مرد وقیح وامثالهم تف میندازم . منم داداشتونم ،پس توهین نکنید بابت حضورم . و اینم بگم ک سنم کمتر از خیلیاس اما سن عقلیم بخاطر نحوه بزرگ شدنم ۳۱ ساله پس ازم سن نپرسید لطفا ک چن سالمه چون هرجا گفتم بعدش تهمت دروغ و عقده و  ... بهم بستن پس از گفتن سن معذورم و فکر کنید دارید با ی مرد ۳۱ ساله حرف میزنید
توی یک تاپیکت خوندم که صد میلیون جهاز خریدی یا مامانت برات جهاز خریدی تو که همچین خانواده ای داری که ...

مامانم برام خرید ولی بخدا یه خونه ای گرفت ک مامانم گف خجالت میکشم کسی بیاد خونت

ببین یه ماکروفر من قیمتش اندازه مبلی ک اون خرید بعد خاهر بیشعورش اومد گف ماکروفرت اشغالیه خرابه بعد مبلا رو میگفتن واااای چقد عالی اند حتمن روشون کاور بکش خراب نشه 

چقد سوختم من چقددد سوختم بعد میگف نه باابا شوخی میکنن 

بابام میگ هر چی شده هر چی میخواد بشه برگرد ولی با کدوم روو ؟؟ برم بگم چی ؟؟؟ چقد قبل ازدواج گفتن نکن اینکارو گفتم میخامش 😭😭

2738
تو مردی ؟؟ 

با اجازتون البته خانکمای سایت منو بچه میدونن

منم ی پسرم با ۱۰۰۰ تا سوال و درد و دل ک نیاز دارم به خواهرم بگم اما خواهری ندارم . تو این سایتم واسه اینکه درد و دل کنم و کمک‌کنم و تو حرفه خودم یعنی بیزینس و یا تو روانشناسی کمک کنم . اینجام ک داستان های طنز و بخونم شاید حالم بهتر شه . من توی تایپیک های زنونه نمیرم ، توی عکس بازی هاتون نمیرم ، به ذات مرد وقیح وامثالهم تف میندازم . منم داداشتونم ،پس توهین نکنید بابت حضورم . و اینم بگم ک سنم کمتر از خیلیاس اما سن عقلیم بخاطر نحوه بزرگ شدنم ۳۱ ساله پس ازم سن نپرسید لطفا ک چن سالمه چون هرجا گفتم بعدش تهمت دروغ و عقده و  ... بهم بستن پس از گفتن سن معذورم و فکر کنید دارید با ی مرد ۳۱ ساله حرف میزنید
دختر خوب اوایل ازدواج این اتفاقات زیاد میفته سعی کن آرامشت رو حفظ کنی

پنج ماهه تو خونشم یه روز خوش نداشتم همش کتک خوردم فحش شنیدم 😭 

هر دفعه بخشیدم گفتم جبران کن نکرد گفتم یه کاری کن فراموش کنم نکرد

هر شب کابوس میبینم 

خسته شدم بخدا 

چرا رحم کنم وقتی اون رحم نمیکنه مگ من ازش چی میخواستم ؟؟ یه توجه یه احترام همینو نمیتونه بهم بده

بهش نگو ک تو عرضه کاری نداری، با مرد ها نباید امری حرف زد و یا با خشم و دعوا چیزی حل نمیشه، تو بهش توجه کن احترام کن محبت کن، از محبت خارها گل میشود ، نزار کسی از فامیل هاش بدونن ک دعوا دارین ، تحمل داشته باش

قدر زر زرگر بداند   قدر گوهر گوهری
2706