2733
2739
عنوان

این چه کاریه میکنین؟!!!!

259 بازدید | 28 پست

تو این وضعیت مملکت که دزد زیاد شده،  چرا خودتون رو ویترین جواهرفروشی میکنین میرین بیرون؟؟؟؟؟ 

من میبینم میترسم

الان مرکز شهر تهران یه خانومو با چاقو زده بودن برای این ، حالم خیلی بد شد . 

باور کنی. هممون طلا داریم میدونیم چیه به بچه هاتون رحم کنین.

بخدا

من یه ساعت فقط میندازم اونم یبار میخاستن بدزدن 

طلا که جای خود داره 

کاربر محترم بفهم و شعور داشته باش که نظر هر شخصی برای خودش محترم و از نظر خودش درسته، اگر شما نظر مخالفی داری دال بر این نیست که شما عالم مطلق هستی و نظرت درسته.. پس با بیشعوری تمام و با الفاظ دور از شان انسانی منو ریپلای نکن

کی انداخته؟؟من خیلی وقته توجه میکنم دیگه کسی نمیندازه طلا

انواع کارهای نمدی سفارش قبول میشه😍😍برای انسان بودن احتیاجی به مذهب نیست!اگر نمیتوانی درست و غلط را تشخیص دهی از کمبود فهم و شعور است نه دین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بخدا من یه ساعت فقط میندازم اونم یبار میخاستن بدزدن  طلا که جای خود داره

خیلی باهال گفتی😂😂😂😂

یا حسین ع .مظلوم حسین ع ..یا امام رضا ع                یا ابوالفضل العباس ع😭😭😭❤❤❤❤❤❤

من که همه رو در اوردم از ترس 

برای مامان شدنم یه صلوات مهمونم میکنی😍احترام گذاشتن به عقاید همدیگه نشونه شخصیت و شعور شماست نی نی یار عزیز قرار نیست تمام حرفام به مزاجت خوش بیاد اینقدر منو نترکون😁
2738
من که هرکی من میبینه مثل گدا هستم ، اما طلاهای خوبی دارم، که بیرون اصلا نمیدازم فقط جشن و مهمونی خود ...

من تو عروسیم ی نیم ست خیلی ظریف دارم اونو میندازم همه اگ فکر میکنن بدله🙁

یا حسین ع .مظلوم حسین ع ..یا امام رضا ع                یا ابوالفضل العباس ع😭😭😭❤❤❤❤❤❤

من برای دخترمم نمیندازم. میترسم. خواهرشوهرام همه جا میندازن. رفته بودیم مسافرت کل طلاهاشون  آویزون بود😐

هیچوقت نفهمیدم تو چطور وقت کردی منو این همه وابسته خودت بکنی :)
2706