2733
2739

سلام خانوما دورهمیه خانومای اقدامی تابستون😚

بیایین باهم باشیم...!

من ۱سال اقدامم و پریودام ۲۷ روزست،۴روزه عقب انداختم فردا میرم آزمایش انشاالله🙏

بیایین انرژی مثبت به هم بدیم و از اوایل دوران بارداریمون باهم باشیم و از تجربیات هم استفاده کنیم...😉

علائمتون چی بوده...؟

چند وقت اقدامین...؟

الان که باردارین چه حسی دارین و چه مراقبت هایی انجام میدین...؟

اِلهی و رَبّی مَن لی غَیرُک...🙏🌟                             رَبِّ لا تَذَرنی فَرداً وَ انتَ خَیرُ الوارِثِین...💛👼🏼                 اللهم صَّلِ عَلی مُحَمد وآلِ مُحَمد و عَجِل فَرَجَهم...🌻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم ماه اول اقدامم واسه بچه دوم البته 

علائم که دارم 29 یا 31  موعدمه نمیدونم باردارم یا نه دیروز بی‌بی چک زدم منفی بود 

سینه درد شدید دارم 

خیلییییی میخوابم 

بعد از خواب بدنم شدیدا کوفتس 

هاله دور سینم داره پخش میشه نمیدونم چراااااا

پسرم منو بابایی و آجی دنیا بی صبرانه منتظر به دنیا اومدن و گرفتن دست های کوچولوت هستیم   خاله ها میشه برای سلامتی پسرم صلوات بفرستین
2728
منم علائمشودارم ولی نمیدونم باردارم یانه هنوزموعدم نرسیده بیبی چک زدم منفی بود

علائمت چیه...؟

من سفر هستم نتونستم بی بی بزنم گفتم فردا صبح برم آزمایش

اِلهی و رَبّی مَن لی غَیرُک...🙏🌟                             رَبِّ لا تَذَرنی فَرداً وَ انتَ خَیرُ الوارِثِین...💛👼🏼                 اللهم صَّلِ عَلی مُحَمد وآلِ مُحَمد و عَجِل فَرَجَهم...🌻
علائمت چیه...؟ من سفر هستم نتونستم بی بی بزنم گفتم فردا صبح برم آزمایش

اول بیبیچک بزار انشالله مثبت که شد برو از مایش 

پسرم منو بابایی و آجی دنیا بی صبرانه منتظر به دنیا اومدن و گرفتن دست های کوچولوت هستیم   خاله ها میشه برای سلامتی پسرم صلوات بفرستین
منم ماه اول اقدامم واسه بچه دوم البته  علائم که دارم 29 یا 31  موعدمه نمیدونم باردارم یا ...

زود بی بی زدی،وایسا ۳الی ۵ روز روز از موعدت بگذره وقتی زود میزنی امیدتو از دست میدی🤦‍♀️

2738
زود بی بی زدی،وایسا ۳الی ۵ روز روز از موعدت بگذره وقتی زود میزنی امیدتو از دست میدی🤦‍♀️

نمیدونم والا دو روز یا 4 روز زود تر بی‌بی زدم اگه بودم مشخص می‌کرد حتما 

انشالله که باشم 

آخه درست حسابی اقدام نکردیم کلا سه  بار اقدام برا بارداری داشتم این ماه 

بچه اولتون چیه چندسالشه؟

دختره 4 سالو 4 ماهشه 

2706